środa, 17 września 2014

Ogólnopolskie Craft Party, zakupy i trochę nowości :)

Już niewiele czasu zostało do pierwszego Ogólnopolskiego Craft Party :-) Mamy nadzieję, że zjawicie się licznie na imprezie w Poznaniu, bo fantastyczne organizatorki tego wydarzenia przechodzą same siebie, żeby ten dzień był naprawdę ekscytujący i pełen wrażeń. My także mamy w tym swój malutki wkład ;) 

Po pierwsze zapraszamy serdecznie na make&take poprowadzony przez Akę:


Ania pokaże Wam jak za pomocą wykrojników, nożyczek i papieru stworzyć przepiękne, oryginalne kwiatki. Pomocne okażą się także kiviowe pręciki, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu ---> klik, klik Pod okiem Ani będziecie mogli także wykonać własne kwiatuszki :-)

Po drugie oczywiście będziemy czekać na Was na naszym stoisku z produktami, które dobrze znacie z naszego sklepu... i kilkoma nowościami ;) Dla osób, które tego dnia zrobią u nas zakupy mamy niespodziankę - każdy Klient, który na naszym stoisku zrobi zakupy na kwotę min. 40 zł otrzyma bon uprawniający, np. do darmowej wysyłki przy kolejnym zamówieniu złożonym w naszym sklepie albo do zniżki na wybrane produkty lub cały asortyment sklepu. Bony, które otrzymacie będą ważne do 31 grudnia 2014 r., więc na zakupy będzie sporo czasu ;) Wszystkie bony poza darmową wysyłką można będzie wykorzystać na naszym stoisku w Poznaniu. Będą również ważne na innych zlotach i imprezach, na których pojawimy się jeszcze w tym roku :)Po trzecie, tradycyjnie zapraszamy Was na zakupy z możliwością odbioru na naszym firmowym stoisku w trakcie zlotu. Takie zakupy premiujemy jak zawsze zniżką 15% na cały sklepowy asortyment. 


Dodatkowo, każdy kto zrobi zakupy na kwotę min. 40 zł otrzyma od nas bon na kolejne! Można go wykorzystać w naszym sklepie albo na stoisku firmowym :-)

A żeby jeszcze nieco zachęcić Was do zakupów informujemy, że w naszym sklepiku właśnie pojawiło się trochę nowości.

Dla tych, którzy już poddali się bożonarodzeniowemu szaleństwu mamy sporo kolorowych wstążeczek:
Dla tych, którzy woleliby pozostać w klimacie ciepłego schyłku lata i złotej polskiej jesieni mamy kolorowe grzybki i owoce:


Jednym i drugim na pewno do gustu przypadną piękne kule na druciku:


A dla amatorów dratwy przygotowaliśmy prawdziwą gratkę ;-) Od teraz naturalny i lniany sznurek możecie kupić na wygodnej szpulce, na której znajduje się 25 m dratwy. Zapraszamy na zakupy :-)

3 komentarze:

 1. Ile nowości ;) Szkoda, że w Poznaniu mnie nie będzie i z żadnych promocji nie mogę skorzystać. Ale te grzybki mnie tak kuszą... ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna promocja, aż żal, że mnie tam nie będzie.. hmmm ;((

  OdpowiedzUsuń
 3. Similarly, we must select the correct fuel to fill up
  our car otherwise our car will break down. This is completely natural and if you want
  to measure your true height you shouldn't measure
  it in the morning and then assume you will remain that height
  for the remainder of the day. Do you get frustrated with yourself every time you have to ask
  someone taller to help you reach something.  Also visit my web-site - Grow Taller Dynamics pdf

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)