piątek, 5 grudnia 2014

Wyzwanie z Gościem #36

Zapraszamy na grudniowe wyzwanie z Gościem :) Mamy nadzieję, że w przedświątecznym zabieganiu znajdziecie chwilkę na zabawę z nami. A może fotografia przygotowana przez naszego Gościa zainspiruje Was do stworzenia oryginalnych, bożonarodzeniowych dekoracji i upominków? Już nie możemy doczekać się Waszych prac!

Tymczasem witamy w naszych skromnych, blogowych progach Amaretto, która swoją piękną pracą wygrała październikowe wyzwanie.


Mam na imię Agnieszka i prowadzę bloga  Zielona Szuflada. W świecie blogowym piszę i publikuje swoje prace jako Amaretto.
Rękodziełem zajmuję się od najmłodszych lat. W swojej twórczości korzystam z różnych technik, ale najbardziej lubię scrapbooking i kolaż. Tematem moich prac jest najczęściej natura.

Amaretto, jako inspirację do stworzenia pracy na nasze wyzwanie wybrała taką oto fotografię:


Źródło zdjęcia ---> klik, klik

Na temat wyzwania wybrałam sowę  w zimowej scenerii oraz nietypowej kolorystyce.
Mam nadzieję że, to Was zainspiruje do tworzenia zimowych, ale nietypowych prac.
Inspiracją do pracy może być powyższe zdjęcie lub jego paleta kolorystyczna, a resztę pozostawiam waszej kreatywności. Bawcie się dobrze!
Już się nie mogę doczekać na pomysły J

Pozdrawiam Amaretto


Agnieszka przygotowała dla Was także piękny kolaż inspirowany zdjęciem:Również Dziewczyny z naszego DT przygotowały kilka inspirujących prac:


Klaudia stworzyła kartkę z uroczą sówką:Marta, zainspirowana kolorami zdjęcia, przygotowała zimową kartkę:Ki stworzyła uroczą, wielkooką sówkę-przywieszkę:
Magda przygotowała mroźną, brokatową kartkę z choinką:


Aszczka, zainspirowana gałęziami na zdjęciu, stworzyła kartkę z wiankiem:Aga P. stworzyła śliczną kartkę świąteczną z zimowym krajobrazem:

Już nie możemy doczekać się Waszych interpretacji zdjęcia przygotowanego przez Amaretto.

Zanim jednak weźmiecie udział w naszej zabawie, zapoznajcie się z zasadami naszego wyzwania:

1. Należy wykonać pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja zdjęciem musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami zdjęcia, elementami, które na nim znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "name") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami bardzo utrudnia nam identyfikację autora pracy. 

Na zwycięzcę zabawy czeka gościnny udział w lutowym Wyzwaniu z Gościem oraz przydasiowa nagroda - duży zestaw papierów z kolekcji Little Sweetheart + zestaw pasujących kolorystycznie dodatków - tekturki, kwiatki, wstążeczki i inne różności prosto z naszego sklepu :)
Na Wasze prace czekamy do niedzieli, 28 grudnia do północy. Zwycięzcę zabawy ogłosimy 5 stycznia.

Zapraszamy do zabawy :)

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)