czwartek, 10 grudnia 2015

Wyzwanie z Gościem #48

W tym miesiącu, nieco później niż zwykle zapraszamy Was do wspólnej zabawy w naszym comiesięcznym wyzwaniu. Tym razem chcemy wspólnie przywołać odrobinę zimy. W końcu nie ma to jak białe Święta ;) Z tej okazji przygotowałam mood board pełen bieli, szarości i mroźnych błękitów:


Zasady naszych wyzwań są bardzo proste:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

A naszym Gościem, który w tym miesiącu pomógł naszemu DT w zmierzeniu się z wyzwaniowym mood boardem jest allearte - zwyciężczyni październikowej zabawy :)Witam, nazywam się Dominika. Oficjalnie do tej jakże kreatywnej społeczności przyłączyłam się 4 lata temu.
Głównie zajmuję się cardmakingiem, choć nie są mi obce albumy, ex-boxy, LO'sy, czy też alterowanie ;)

W moich pracach znajdziecie mocne barwy i kontrasty, przeszycia maszynowe,tuszowania a ostatnim czasem pełną gamę wszelkiego rodzaju mediów :)

Na co dzień jestem pełnoetatową mamą ;) I choć późnonocne scrapowanie odbija się na mojej twarzy, jest ono dla mnie odskocznią i chwilą wytchnienia...

Przenoszę się wtedy do świata pełnego ciepła i kolorów, do którego i Was serdecznie zapraszam :)

W wirtualnym świecie moje rękoczyny publikowane pod nazwą - allearte - możecie śledzić tu ( http://allearte.blogspot.com/ ) i tu (https://www.facebook.com/madebyallearte/).

My również gorąco zachęcamy Was do odwiedzania bloga i fanpage'a Dominiki. Znajdziecie tam prawdziwe scrapowe perełki :)allearte przygotowała przepiękne zimowe pudełko:
Wieczko ozdobiła bogatą kompozycją złożoną z suszek i papierowych kwiatów:Dominika wykonała też własne kwiaty - "ślimaczki" inspirowane tymi z naszego mood boarda:
Wykorzystane materiały:Nasze DT również przygotowało kilka inspiracji:

Klaudia stworzyła kartkę z zimowym wiankiem:


Wykorzystane materiały:
Wiola stworzyła zimową kartkę z piękną kompozycją:


Wykorzystane materiały:
Ki stworzyła kartkę z mediową śnieżynką:Wykorzystane materiały:
Aszczka przygotowała elegancką kopertówkę:Wykorzystane materiały:Aga przygotowała zimową kartkę świąteczną:
Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1133&controller=product&id_lang=7


Zainspirowani? Mamy nadzieję, że tak. Z niecierpliwością będziemy wyglądać Waszych prac!

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w wyzwaniu lutowymi i zestaw przydasi:Na Wasze prace czekamy do niedzieli 3 stycznia, do północy.

Zapraszamy do zabawy :)

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)