piątek, 22 stycznia 2016

Weekendowe Wyzwanie Ekspresowe #33

Zapraszamy do udziału w pierwszym w tym roku wyzwaniu ekspresowym :) W tę sobotę na świecie obchodzone są dwa nietypowe święta - Dzień Kochanych Najbardziej i Dzień Pisma Ręcznego. Nasze wytyczne to tym razem stworzenie dowolnej pracy dla kogoś wyjątkowego/z myślą o kimś wyjątkowym z wykorzystaniem ręcznego pisma. Stwórzcie wyjątkową pracę dla kogoś bliskiego Waszemu sercu albo z myślą o kimś szczególnie dla Was bliskim. To nie musi być walentynka! Kochać można przecież na wiele sposobów :)

Zasady wyzwania:

1. Należy wykonać dowolną, scrapową pracę nawiązującą do tematu zabawy.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdzie wcześniej (przed dniem i godziną pojawienia się wyzwania na naszym blogu).
5. Wyzwanie można łączyć z maksymalnie 2 innymi wyzwaniami. 
6. Nie trzeba używać produktów Rapakivi, ale będzie nam bardzo miło, jeśli pojawią się one w Waszej pracy. 
7. Prosimy o zgłaszanie prac przez dodawanie bezpośredniego linku do posta z pracą. Bardzo prosimy nie linkować do całego bloga. 
8. Bardzo prosimy o podpisanie się swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Prosimy, żeby nie umieszczać w podpisie nazwy bloga albo tytułu postu. To naprawdę bardzo ułatwia nam ocenianie prac i ogłaszanie wyników :)


Zanim przekonany się, jaką pogoda jest u Was, zobaczcie, co na to wyzwanie wyczarowały nasze projektantki:

Aga stworzyła kartkę dla swojej córki:Umieściła na niej piękną, ręcznie napisaną dedykację. Ręcznie podkreśliła też brzegi papieru:Pinezka podeszła do tematu po pinezkowemu. Stworzyła journalowy wpis z dedykacją dla wszystkich na życiowym zakręcie:Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych interpretacji tematu zabawy i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace. 

Dla zwycięzcy zabawy przygotowaliśmy zestaw produktów z naszego sklepu:


http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=477&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 24 stycznia do północny.

Zapraszamy do zabawy :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)