wtorek, 10 maja 2016

Wyzwanie z Gościem #53

W tym miesiącu wyjątkowo trochę później niż zwykle, ale mamy dla Was tradycyjne, comiesięczne zaproszenie do wspólnej scrapowej zabawy :) Tym razem przygotowaliśmy mood board pełen delikatnych róży i energetycznych fuksji. Jesteśmy bardzo ciekawi, co z niego wyczarujecie :)


Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy oczywiście Gościa. Dziś jest to Ammaris Art, która zwyciężyła w marcowym wyzwaniu. 


Hej! Mam na imię Kasia, w świecie blogowym Ammaris Art. Jest mi niezmiernie miło, że mogę zagościć na blogu Rapakivi. Moja przygoda ze scrapowaniem zaczęła się dwa lata temu temu. Wcześniej było szycie i biżuteria, ale ostatecznie to papier okazał się bezkonkurencyjny. Zaczynałam od kartek, potem pojawiły się pudełka, tagi i ozdoby do domu. Lubię różne style, często tworzę prace romantyczne i eleganckie, z mnóstwem kwiatów. Zdarza mi się ​również ​zaszaleć z mediami i użyć ​dodatków zupełnie z papierem nie związanych.

Zapraszam Was serdecznie do mojego świata: ammarisart.blogspot.com​ 

My również serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia bloga Kasi. 

Na nasze wyzwanie Ammaris Art przygotowała dziewczęcą kartkę z okazji zbliżającego się Dnia Matki pełną cukierkowych barw i kwiatów:


Nasze Projektantki też stworzyły swoje różowe cudeńka:

Wiola przygotowała kartkę z energetycznym bukietem róż:

Ki postawiła na delikatniejsze odcienie różu i ozdobiła nimi drewniany napis i ramkę:
Aszczka stworzyła kartkę pełną kwiatów i motyli w delikatnych wiosennych różach:
Zanim Wy przystąpicie do przygotowania Waszych prac, przypominamy o kilku ważnych zasadach:


1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w lipcowym wyzwaniu i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:


http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1210&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1140&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1203&controller=product&id_lang=7

 Na Wasze prace czekamy do niedzieli 29 maja do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)


4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)