poniedziałek, 23 października 2017

Wyzwanie z Gościem #65

Zapraszamy do udziału w kolejnym kiviowym wyzwaniu. Tym razem celebrujemy piękno złotej, polskiej jesieni. Moodboard do tego wyzwania przygotowała Kasia - xgalaktyka, która niedawno dołączyła do naszego DT (tutaj możecie znaleźć Jej pierwszą inspirację dla naszego bloga ---> klik, klik). Kasia uwielbia jesienne klimaty, piękne, intensywne barwy i taki jest właśnie jej moodboard.


W tym wyzwaniu, wspólnie z naszym DT inspirować Was będzie Iza znana pod nickiem Retro Wariacje:


"Cześć jestem Iza z Retro Wariacji - nałogowa scrapoholiczka nie stroniąca także od innych technik rękodzielniczych: decoupage-u, szycia czy też ostatnio renowacji mebli. Na moim ukochanym hobby spędzam każdą wolną chwilę, nieraz gdy już nawet nocne marki dawno śpią... Szalenie lubię kreatywne spędzanie czasu i staram się zarażać tym innych, a własnoręcznie wykonane podarunki cieszą oko bliższych i dalszych znajomych. Moje prace można obejrzeć na blogu: retrowariacje.blogspot.com, a dziś Czytelnikom bloga Rapakivi przedstawiam ciepłą jesienną kartkę, która powstała jako followup do pracy, którą wykonałam latem w ramach wyzwania z Gościem nr 63. Pory roku przemijają, a my cieszmy się codziennymi momentami, bo w nich jest magia i z nich powinniśmy czerpać radość życia ;)".

Zachęcamy Was gorąco do zaglądania na bloga Izy. Myślę, że jeszcze bardziej zachęci Was do tego kartka, którą przygotowała na nasze wyzwanie:


Iza wykorzystała kilka produktów z naszego sklepu:
Nasze DT również przygotowało kilka prac na wyzwanie :)

Xgalaktyka, autorka naszego moodboarda przygotowała bardzo kobiecą kartkę:Wykorzystane materiały:
Wiola_C stworzyła kartkę idealną na chłodne, jesienne wieczory ;)Materiały z naszego sklepu:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1140&controller=product&id_lang=7


Agnes stworzyła klimatyczny, jesienny lampion:


W naszym sklepie znajdziecie produkty:

Kule na druciku zielone 25 szt.

Aszczka stworzyła kartkę na  jesienny ślub w komplecie z elegancką kopertą:Materiały z naszego sklepiku:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7


A Wy? Macie już pomysły na swoje prace? Czekamy na nie z niecierpliwością!

Tymczasem przypominamy o kilku zasadach - przeczytajcie je koniecznie:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne:dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą.
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-) 
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
9. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 


Dla zwycięzcy pracy mamy przydasiową nagrodę i zaproszenie do wspólnego inspirowania z naszym DT przy okazji wyzwania nr 67:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 12 listopada.

Zapraszamy do zabawy :)


1 komentarz:

  1. Witam :) wszystkie prace piękne i wystrojone w jesienne barwy , jednak nietuzinkowa karteczka wystrojona w suknie skradła moje serce , CUDO !!! Pozdrawiam słonecznie :))) Anna

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)