piątek, 22 grudnia 2017

Świąteczna choinka :)

Witajcie Kochani :)
Jesteśmy już na finiszu przygotowań do Świąt, za moment usiądziemy z rodzinami przy wigilijnym stole i podzielimy się opłatkiem. Być może w tych ostatnich przedświątecznych obowiązkach  znajdziecie jeszcze wolną chwilkę aby zrobić choinkę, która przystroi ów stół :)

Choinkę wykonałam na styropianowym stożku, na który przykleiłam wstążki, foamiranowe poinsencje oraz sztuczne owoce i gałązki, których szeroki wybór znajdziecie na półkach naszego sklepiku Rapakivi :)


Gotową choinkę posypałam brokatem oraz mikrokulkami. Niestety zdjęcia nie oddają uroku ale uwierzcie na słowo...wszystko pięknie skrzy i się mieni:) 


To już moja ostatnia inspiracja przed Świętami, chciałabym  więc złożyć Wam serdeczne życzenia Zdrowych, Radosnych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten wyjątkowy czas, będzie dla Was pięknie inspirujący :)
Kasia

W pracy wykorzystałam:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1987&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1987&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1749&controller=product&id_lang=7

6 komentarzy:

  1. Bajeczna,piękna i na bogato :) Właśnie takie powinny być Święta Bożego Narodzenia!!! Dziękuję Kasiu za śliczne wysmakowane inspiraje:* Miło było oglądać tak ciepłe i cudne prace.Serdeczności zasylam ♡♡♡

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowna choineczka :) pozdrawiam i życzę wesołych świąt

    OdpowiedzUsuń
  3. Wygląda rewelacyjnie muszę przyznać.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)