wtorek, 19 grudnia 2017

Świąteczna kartka patchworkowa

Witajcie :)
Zapewne Wasze przygotowania do świąt dobiegają końca a w domu roznosi się zapach pierników. Moja lista prac do zrobienia też już się kończy i czekam na te rodzinne, i ciepłe święta. :) Tymczasem przybywam do Was z kolejną zimową inspiracją.  


Kraftową bazę zdobią tym razem jasne papiery Rapakivi: Hot&Cold i Little Sweethear.


W centralnej części kartki umieściłam "widoczek" z choinek i domków  wyciętych z białego papieru. Domki zostały trochę wytuszowane dla kontrastu brązowym tuszem.


Obok przykleiłam kompozycję z białych poinsecji, zrobionych z białego papieru czerpanego. Dodałam kilka gałązek świerku, jemioły i owoców głogu. Całość oszroniłam białą farbą akrylową i obsypałam brokatem.


Kartka skrzy się i mieni niczym zmrożony śnieg. 

Jest to moja ostatnia publikacja w ramach DT Rapakivi. Dziękuję Ivy za zaufanie i wiarę w moje możliwości "twórcze". Dziękuję za ten przeszło dwuletni piękny czas. Dziękuję za wszystko! :D

A Wam dziękuję za wszystkie odwiedziny i ciepłe słowa pod moimi pracami.


Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7Karton kraft 30 x 30 cmhttp://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1987&controller=product&id_lang=7

8 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :-)