wtorek, 30 stycznia 2018

Przepis na prostą Walentynkę

Witajcie Kochani :)
Dziś przychodzę do Was z kursikiem na bardzo prostą i szybką kartkę walentynkową. Kurs skierowany jest głównie do osóbek, które nie posiadają jeszcze maszynki i wykrojników. Myślę, że nie będziecie mieć żadnego problemu z wykonaniem tej  kartki. Wszystkie materiały z których ją wykonałam znajdziecie w naszym sklepie Rapakivi :)
 

Do jej wykonania potrzebujecie:
Bazę kartkę - u mnie jest to kartka sztalugowa w rozmiarze 10,5 x 14,8 cm.
Pasek tag do samodzielnego wycięcia  Hold& Cold 1 oraz Hold& Cold 2.
Zestaw papierów Jolly&Bright .
Nożyczki, klej i kostki dystansowe.
 

Wycinamy tło naszej kartki, jak widzicie u mnie jest to połączenie czerwieni i błękitu. Przyklejamy na bazę, natomiast z pasków tagowych wycinamy wszystkie serduszka oraz jeden z napisów.
 

Serduszka układamy od najmniejszego do największego i przeszywamy na maszynie. Oczywiście mozna to zrobić ściegiem ręcznym, lub jesli ktoś nie potrafi po prostu skleić.
 

Ja postanowiłam obszyć również całą kartkę, żeby urozmaicić nieco  całość.

Boki serduszek odginamy tak, żeby zyskały nieco przestrzenności. Teraz już tylko podklejamy kostkami dystansowymi napis oraz nasze serduszka.
 

Na koniec możemy jeszcze ozdobić naszą Walentynkę np. kwiatami, wybrałam perełki w kolorach tła. Nasza szybka i prosta kartka ,bez użycia wykrojników już gotowa :)
 

Mam nadzieję, że mój kursik Wam się spodobał i zainspiruje Was do stworzenia własnych karteczek dla ukochanej osoby.

Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia :)
Kasia

W pracy wykorzystałam:

4 komentarze:

  1. Rewelacja Kasiu , i tym sposobem ja też mogę zrobić karteczkę :))) Fajnie i bardzo czytelnie wszystko opisane .Dziękuję :*

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)