czwartek, 8 lipca 2021

Ślubna DL-ka w nietypowych barwach

Witaj w ten letni dzień!
U mnie jak co roku i tej porze najwięcej zamówień jest ta kartki ślubne - szczególnie w pastelowych barwach (zdarzają się też stosunkowo często zamówienia na prace w moich ulubionych barwach, o których już zresztą niejednokrotnie Ci wspominałam - papier kraft, biel/beż i zieleń). Na szczęście zdarzają się też tacy kliencie, którzy szukają czegoś bardziej charakterystycznego lub w zupełności zdają się na mnie. I w takiej oto sytuacji powstała ta właśnie kartka.

 

Podoba mi się połączenie granatowego z pudrowym różem, więc wykorzystałam je w tym przypadku - nie potrzeba zbyt wielu ozdób - "robotę robi" pasiaste tło. Kwiaty wykonałam ręcznie z papieru, który wcześniej sama zabarwiłam farbami. 


Uwielbiam chlapania, ale ten efekt na tym granatowym papierze mnie oczarował - kojarzy mi się z gwieździstym niebem. Tobie też?Nie mogło też zabraknąć sizalu i moich ukochanych mikrokulek. 


Całość dopełniają białe perełki, idealnie kontrastujące z granatowym tłem.

 A to nasze Wyzwanie z Gościem #104
Wykorzystałam linię bingo przeszycia - kartka w formacie DL - napis.


Pozdrawiam
Paulina

 

W pracy wykorzystałam:1 komentarz:

  1. keep up the nice work on the site. I love it. Could use some more frequent updates, but im quite sure that you got better things to do , hehe. =)
    outgoings marinus malodorous henn exhumed curling wardroom Yu-Chung Cynde
    She said she thinks Erving recognized her during that first meeting. I stood in line for an autographed ball, and I didnt really want to. And I got there. I just stood in line to see what he looked like. And I got up there, he asked me if I wanted a ball, and I said `no, and I walked away.
    olansi luftreiniger

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)