środa, 23 lipca 2014

Pomysł na Papier #4 - Lacy Sunset #6

W ramach naszego papierowego cyklu zapraszamy na inspiracje z najbardziej kolorowym papierem z naszej najnowszej kolekcji, czyli Lacy Sunset #6, a dokładnie z jego "obrazkową" stroną:
Magda/Witch_m z papierowych obrazków przygotowała kartkę:


Jej centralną ozdobą jest żółto-różowy obrazek z różami i motylkami. Niektóre listki oraz motylki Magda wycięła ponownie z drugiego arkusza papieru i nałożyła na siebie, tworząc w ten sposób ciekawy, trójwymiarowy efekt. Z Lacy Sunset #6 wycięła też różową frywolitkę. Rozcięła ją na cztery części i ozdobiła nią narożniki kartki. Dodała także lniany, naturalny sznurek, który pięknie tonuje całość oraz drobne i klasyczne papierowe różyczki świetnie komponujące się z naszymi papierami :-)


Wykorzystane materiały:

- papier Lacy Sunset #6;
- papier Lacy Sunset #2;
- papier Lacy Sunset #3;
- półperełki 4mm jasnoróżowe;- klasyczne roże 25 mm kremowe;- różyczki 15 mm kremowe;- różyczki 15 mm różowe.


Noomiy również stworzyła kartkę z naszym papierowym bohaterem:


Wykorzystała piękne, kremowe i fioletowe papiery z naszej kolekcji, które tworzą naprawdę elegancki duet. W pracy wykorzystała także fioletowy obrazek z różami z papieru Lacy Sunset #6. Dodała do niego kilka kwiatowych akcentów w postaci zawilców z brokatem i drobnych, fioletowych różyczek.


Wykorzystane materiały:

- kwadratowa baza do kartek w kolorze białym;
- papier Lacy Sunset #6;
- papier Lacy Sunset #1;
- papier Lacy Sunset #2;
- papier Lacy Sunset #3;
- białe zawilce z brokatem;
- drobne, fioletowe różyczki;
- kolorowe, samoprzylepne kryształki

Aga P. z papieru Lacy Sunset#6 nie stworzyła kartki ;-) Przygotowała za to fantastyczne pudełko na prezent urodzinowy.Tak Agnieszka pisze o swojej pracy:

Dzisiaj chciałam pokazać sześciokątne pudełeczko, które zrobiłam, by zapakować urodzinowy prezent dla mojej Mamy. Użyłam do tego celu papieru Rapakivi Lacy Sunset #6, który okazał się idealny do wykorzystania w tej sytuacji.  Dzięki różnorodności obrazków nie musiałam dodatkowo ozdabiać ścianek - wystarczyło wyciąć prostokąciki z odpowiednim obrazkiem, dodać kompozycję kwiatową, wstążeczkę i "ta dam". 


Wykorzystane materiały:

- papier Lacy Sunset #6
- karton smooth cream (jako baza pudełka);
- papier Lacy Sunset #1;
- pąki róż w kolorze łososiowym;
- mini różyczki w kolorze fioletowym;
- różowa wstążeczka w groszki;
- sznurek lniany, bielony.

I jak podobają się Wam prace naszych zdolnych Dziewczyn? Macie swoją ulubioną? A może Wy też już macie swój pomysł na Lacy Sunset #6? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nim w komentarzach pod tym postem albo na naszej lipcowej tablicy :-)

4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)