piątek, 25 lipca 2014

Zapraszamy na "Święto Papieru"w Rapakivi

Jak co roku, w ostatni weekend lipca zapraszamy na papierową promocję do naszego sklepiku :-)


Przeceniliśmy wybrane arkusze i zestawy papierów nawet o 50%! Dorzuciliśmy też końcówki Waszych ulubionych papierów i kolekcji - to naprawdę ostatnie egzemplarze, które znaleźliśmy w magazynie, więc jeśli macie na nie ochotę, śpieszcie się z zakupami!

A że z papieru mamy nie tylko scrapowe arkusze, przeceniliśmy również nasze kwiatki - przez cały weekend obowiązuje na nie zniżka 10% 

Zasady promocji są proste - wystarczy tylko w dniach 25-27 lipca 2014 r. zrobić zamówienie w naszym sklepie! Nie ma żadnych minimalnych kwot ani innych warunków, poza jednym. Prosimy o opłacenie zamówienia w terminie do 7 dni roboczych, tj. do 5 sierpnia 2014 r. Po tym terminie, zgodnie z regulaminem sklepu, zamówienie zostanie anulowane. Jeśli jednak mielibyście jakiekolwiek problemy z płatnością (w końcu lipiec to okres wakacji i wyjazdów), prosimy o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com) :-)

Wszystkie przecenione produkty znajdują się w dziale *ŚWIĘTO PAPIERU*

Prócz promocji mamy też jeszcze jedną niespodziankę - do naszego sklepu dotarła właśnie dostawa tekturkowych nowości :-)Wśród nich znajdziecie:

- cyferki, które zawsze się przydadzą ;)
- uroczy napis, którym można ozdobić, np. nasz tekturowy domek; 
- mniejsze i większe domki z fikuśnym okienkiem. 

Prócz tego uzupełniliśmy też zapasy tekturowych tagów.

Zapraszamy na zakupy :-)

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)