piątek, 4 lipca 2014

Witamy nasze gościnne DT :-)

Od lipca nieco zmienił się skład naszego DT. 

Żegnamy się z Aką i Ikemo, które fantastycznie wzbogacały nasz blog przepięknymi pracami przez ostatnie trzy miesiące. Dziękujemy im nie tylko za każde papierowe cudeńko, które dla nas przygotowały, ale także za optymizm i radosną atmosferę, którą wniosły do naszej grupy. Dziewczyny, jesteście fantastyczne! To był dla nas ogromny zaszczyt gościć Was na tym blogu :-*** Wiemy, że to tylko takie pozorne rozstanie, bo przecież nie raz spotkamy się nie tylko na blogowym poletku, ale i tak fizycznie, w "realnym świecie" ;-) 

Nasze DT w miesiącach lipiec-wrzesień zasilać będą:

AgaP.
 

Nazywam się Agnieszka Pasieczny, w internecie jestem znana jako AgaP.
Z wykształcenia jestem anglistą i pracuję w swoim zawodzie.
Ze scrapbookingiem "realnym" zetknęłam się  prawie 3 lata temu, wcześniej wykonywałam głównie digi LO. W chwili obecnej najczęściej robię kartki, bo bardzo odpowiada mi ta forma,  ale zdarza mi się również wykonać prace innego rodzaju: albumy, ozdoby czy pudełka. Wykonuję prace w różnym stylu, ale najbardziej bliski memu sercu jest styl "pomieszanie z poplątaniem". Lubię bawić się zestawianiem kolorów, warstwowaniem, mediami. Ostatnio eksperymentuję z kwiatami z materiału robionymi ręcznie....

Prace Agnieszki znajdziecie na Jej blogu: http://photoscrapworld.blogspot.com


My Art - Marta


Mam 30 lat , mieszkam niedaleko Krakowa . Na co dzień żyję z mężem , synkiem kilkoma zwierzakami, i masą przydasi :) . Kocham gotować, spędzać czas z rodziną na wspólnych wyjazdach, lubię uwieczniać chwile na fotografii. Od kilku miesięcy scrapbooking pochłonął mnie całkowicie. Na stałe wpisał się do mojego rytmu dnia. Chlapania, ciapania, darcia, przetarcia, alterowanie - to mój sposób na oderwanie się od codziennych spraw, problemów, jest to  czas tylko dla mnie.

Piękne prace Marty znajdziecie na Jej blogu: http://myart-photography.blogspot.com/


Na najbliższe trzy miesiące wraca też do nas asica.p :-)))


Witam serdecznie. Mam na imię Alicja, ale bliscy zwracają się do mnie Asia i stąd najprawdopodobniej wziął się mój nick używany w sieci - asica.p. Jestem mamą dwójki chłopców - Igora 12 lat i Mateusza 7 lat. Od roku słuchając głosu serca - zamieszkałam w malowniczej Irlandii. Scrapbooking to moja pasja, nałóg i relaks. Uwielbiam kartkować i robić albumy. Staram się poznawać nowe rzeczy i przełamywać własne przywyczajenia. Ogromnie się cieszę z możliwości ponownego inspirowania Was gościnnie w Rapakivi.

Prace Asi możecie podziwiać na Jej blogu: http://asica-scrap.blogspot.ie


Dziewczyny, witamy Was serdecznie i już nie możemy się doczekać Waszych prac :-)

Przy okazji dziękujemy gorąco wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze DT Call. Z wielką uwagą i zachwytem przejrzeliśmy Wasze blogi. Dziękujemy, że pokazaliście nam kawałek swojego artystycznego świata :-*** Wybór gościnnych projektantek był dla nas trudnym zadaniem, bo zgłosiło się wiele utalentowanych osób, tworzących w różnych technikach i stylach. Mamy nadzieję, że przynajmniej część Was zgłosi się do kolejnego DT Call. Zachęcamy Was do tego gorąco :-)1 komentarz:

  1. Dziękuję raz jeszcze :*
    Powodzenia Dziewczyny :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)