poniedziałek, 7 lipca 2014

Zapraszamy na przedsprzedaż baz do kartek i papierów ozdobnych :-)

Bazy do kartek i papiery ozdobne są jednymi z Waszych ulubionych produktów, ale niestety zazwyczaj nie nadążamy z ich dostawą i produkcją, zwłaszcza jeśli chodzi o bazy do kartek. Dlatego też, żeby wyjść na przeciw Waszym potrzebom, utworzyliśmy w naszym sklepie dział przedsprzedaży, w którym znajdziecie najbardziej popularne formaty kartek w przystępnych cenowo pakietach oraz wybrane wzory kartonów ozdobnych - te, które lubicie najbardziej :-)

Wszystkie przedsprzedażowe produkty znajdziecie tutaj ---> klik, klik 


Żeby skorzystać z przedsprzedaży wystarczy zrobić zakupy w sklepie w dniach 7-15 lipca i opłacić je nie później niż do 16 lipca. Produkty powinny trafić do nas w ciągu 3-5 dni, więc powinny być gotowe do wysyłki od 21 lipca. 

Szczegóły przedsprzedaży znajdziecie w rozszerzonym opisie każdego z produktów (po kliknięciu w wybrany produkt). 

Mamy nadzieję, że nasza akcja przypadnie Wam do gustu. Jeśli tak, z pewnością przedsprzedażowy dział poszerzy się o inne papierowe produkty :-) Ale jeżeli jesteście już dziś zainteresowani również innym produktami z naszego sklepu, które aktualnie nie są dostępne, dajcie nam o tym koniecznie znać :-) 

Powoli też uzupełniamy nasze sklepowe półki jeśli chodzi o kwiatki i różnego rodzaju dodatki. Przed wyjazdem do Wrocławia dotarła do nas spora dostawa, której nie zdążyliśmy "wrzucić" do sklepu. Pozlotowy bałagan ogarniemy najpóźniej do jutra... wtedy też będziemy mieli dla Was trochę nowości :-)

Zapraszamy na zakupy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)