wtorek, 21 marca 2017

Wielkanocna z ptaszkiem

Witajcie.

Powoli i nieśmiało przychodzi do nas tegoroczna wiosna. Mam jednak nadzieję, że jak już przyjdzie nie będzie nas "raczyć" deszczem ale pięknym, ciepłym słoneczkiem.
Na dzisiejszą inspirację, przygotowałam słoneczną kartkę w formacie DL. Zauważyliście, że ostatnio preferuję właśnie taką formę? Pewnie z racji tego, że pod ręką leżą gotowe bazy z Rapakivi w tym formacie. :D


Słoneczne papiery z kolekcji Lacy Sunset  stanowią tło do kwiatowej kompozycji. Dziś też sięgnęłam po pozostałość po tekturce ptaszek na gałązce1. Naniosłam przez nią pastę i embossowałam. Kwiaty uzupełniłam żółtymi pręcikami w kiściach i sznurkiem. Dodałam też kilka piórek i listków a całość ochlapałam białym i czarnym tuszem.
Materiały:
http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1133&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1210&controller=product&id_lang=7

Przypominam Wam o trwającym maratonie wielkanocnym. W tym tygodniu zapraszamy do zabawy w bingo. Mam nadzieję, że będziecie bawić się razem z nami. Oprócz świetnej zabawy, na zwycięzców czekają nagrody. :)

http://scrapakivi.blogspot.com/2017/03/wielkanocny-maraton-cz3-bingo.html


Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)