czwartek, 13 września 2018

Wyzwanie z Gościem #73

Witajcie :)
koniec lata kojarzy się nam z owocami jeżyn, ich słodkim choć nieco cierpkim smakiem oraz intensywnym kolorem. Dziś więc zapraszamy na moodbard z owocami późnego lata ... choć nie tylko.
 
Nim zaprezentujemy Wam nasze prace prosimy zapoznajcie się z regulaminem naszych wyzwań, który od jakiegoś czasu uległ zmianie i pamiętajcie, by KONIECZNIE wymienić w swoim poście produkty Rapakivi użyte w swojej pracy. Sklep oferuje Wam nie tylko szeroką gamę baz ale i przepiękne papiery, ciekawe tematycznie tekturki a także kwiaty i inne dodatki. Rozejrzyjcie się "u nas" bo warto!


Naszego DT i tym razem stanęło na wysokości zadania i stworzyło piękne choć bardzo różnorodne prace. Sami zresztą zobaczcie:

Aszczka przygotowała ukwieconą kartkę, w której można umieścić kartę podarunkową.kigabet vel Ki tym razem zaszalała z kwiatami i ich fakturami. Na zdjęciu jej córeczka Kaju.
 
Reniferove stworzyła malarski blejtram w kształcie heksagonu.


  
Scrapelka dalej ozdabia craftowe pudełka Rapakivi. Czyż jej kwiaty nie przypominają wam sekulentów? 

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Wasze prace. Zanim jednak zabierzecie się za ich przygotowanie, przeczytajcie uważnie regulamin naszych zabaw. Już jakiś czas temu wprowadziliśmy w nim kilka zmian.

Zasady wyzwania:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 14 października.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)