środa, 16 stycznia 2019

Wyzwanie z Gościem #76

Nowy rok, nowe wyzwanie... i nowe zasady :) 
Postanowiliśmy nieco odświeżyć formułę naszego wyzwania. Mamy nadzieję, że zachęci to więcej osób do udziału w naszych zabawach.

Co się zmieniło?
  • Znika moodboard. Zamiast niego pojawia się tablica bingo, znana z naszych Weekendowych Wyzwań Ekspresowych i innych zabaw prowadzonych na naszym blogu. Zamiast luźno inspirować się moodboardem wystarczy teraz wybrać dowolną linię w naszym bingo i zgodnie z tymi zasadami przygotować pracę. Pod postem z pracą koniecznie dajcie znać, jaką linię wybraliście.
Co się nie zmieniło?
  • Zasady wyzwania - znajdziecie je w regulaminie wyzwania. WAŻNE: prosimy Was o wykorzystanie w pracy produktów Rapakivi - minimum 2, które znajdują się w aktualnej ofercie sklepu i podanie ich w poście z wyzwaniową pracą (linki do produktów mile widziane). Prace, które nie będą spełniać tego wymogu nie wezmą udziału w głosowaniu na najlepszą pracę. Stracą więc szansę na otrzymanie nagród. Zwróćcie też proszę uwagę na jeszcze jeden punkt regulaminu: prosimy, by zgłoszona przez Was praca nie była stworzona na potrzeby innego DT ani nie była liftem czyjejś pracy.
  • Nagroda - dalej jest nią bon i gościnny udział w kolejnym wyzwaniu jako osoba inspirująca wraz z naszym DT. Dla dwóch pozostałych osób z top3 przewidzieliśmy jednorazową zniżkę 10% na zakupy w naszym sklepie. 
A teraz już czas na wyzwanie. Nasze styczniowe bingo prezentuje się tak:


W tym miesiącu wraz z naszym DT inspirować Was będzie Ania :)


Z ogromną przyjemnością goszczę dziś na blogu Rapakivi. Mam na imię Ania. Tworzę jako Ania and quilling, ponieważ moja przygoda z papierem zaczęła się od zwijania cienkich pasków papieru. Bardzo długo żyłam w przekonaniu, że nie mam żadnych zdolności manualnych, ale „potrzeba matką wynalazków”… Teraz najchętniej tworzę kartki, ale coraz częściej sięgam po media. Zapraszam do siebie: https://www.facebook.com/quillingani/

My również zapraszamy Was na facebookowy profil Ani. Koniecznie dodajcie ją do ulubionych :)

Ania, z myślą o naszym wyzwaniu stworzyła piękną, mediową pracę:

Ania: A na dzisiejszą inspirację przygotowałam mediowy blejtram z sercem stosując pionową linię BINGO: gesso, coś w kratkę, mikrokulki.

Z kiviowych produktów Ania wykorzystała:A teraz czas na nasze DT :)

Aszczka stworzyła kartkę urodzinową. Wykorzystała linię bingo: motyw gwiazdki, tekturka i gesso.


W pracy Aszczki znajdziecie następujące produkty z naszego sklepu:Scrapelka stworzyła stronę w art jourlanu. Wykorzystała linię: gesso, dowolny papier Rapakivi i wstążka lub sznurek.
W pracy Scrapelki znajdziecie takie kiviowe produkty:A teraz czas na Was!

Zasady wyzwania:1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, jakie okienka bingo wykorzystaliście.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 


Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 10 lutego.

Zapraszamy do zabawy :)

Inlinkz Link Party

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)