poniedziałek, 11 lutego 2013

Przedstawiamy nowe DT

Witajcie,

dzisiaj mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego pierwszego DT Call. Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie przesłane zgłoszenia. Bardzo miło przeglądało nam się Wasze blogi i cieszymy się, że dzięki temu mogłyśmy poznać Was troszeczkę bliżej.

Do DT miała dołączyć jedna, maksymalnie dwie osoby, ale ostatecznie zaprosiłyśmy do naszego grona aż trzy fantastyczne projektantki. Nie będziemy już dłużej trzymać Was w napięciu, bo trochę zwlekaliśmy z ogłoszeniem wyników ;-P 

Oto nowe twarze naszego Design Teamu ;-)kigabet vel Ki
Jestem absolwentką ASP w Wrocławiu na wydziale Ceramiki ...

Od trzech lat "bawię się" tworząc swój blog "coś z niczego" obecnie ---> HANDMADE by Ki

Interesuje mnie wszystko co "nowe" i niepoznane ... jednocześnie staram się przy tym zachować własną niezależność i indywidualność - nie podążam za trendami, nie "ścigam się" ...

Moje prace w wiekszości wykonane są z materiałów recyklingowych w ten sposób chcę pokazać, że można stworzyć "coś z niczego" ...


Najczęściej robię kartki bazując na "swoich" recznie malowanych papierach, ostatnio sięgnełam po znacznie wiekszy format 30/30 cm, czyli zaczełam robić scrapy :)


Lista pozostałych rzeczy, którymi się zajmuję jest naprawdę długa - poniższe tagi najlepiej je obrazują (w kolejności alfabetycznej):  biżuteria, broszki, ceramika, digi-scrapy, druty i szydełko, eko_torebki, filc, gipsoryty, igła i nitka, rysunek, rzeźba, masa solna, szkło, malarstwo, tattoo ...

Artystyczne dokonania Ki możecie śledzić na Jej blogu: http://handmadebyki.blogspot.com/Klaudia/Kszp
Mam na imię Klaudia i jestem nałogową scrapoholiczką ;)


Tak naprawdę to jestem głównie mamą i żoną. Mam dwóch synków (mają 5 i 3 lata). Dwa lata temu przeprowadziliśmy się do Szwajcarii (wcześniej mieszkaliśmy we Wrocławiu). To właśnie tutaj zaczęłam przygodę ze scrapbookingiem. Na moim blogu możecie zobaczyć jej początki oraz w jakim kierunku zmierza. Tworzę głównie kartki. Uwielbiam zabawę z papierem. Jest to dla mnie najlepszy odstresowywacz i metoda na oderwanie się od problemów. 

Nie wiem, czy mam jakiś styl i czy to co robię jest dobre, ale sprawia mi naprawdę dużo frajdy. A chyba o to głównie chodzi :) Staram się rozwijać i uczyć nowych technik, choć różnie mi to wychodzi. Bardzo chciałabym uczestniczyć kiedyś w warsztatach mediowych. Niestety na razie ze względu na miejsce zamieszkania i małe dzieci jest to raczej niemożliwe.

Przepiękne prace Klaudii znajdziecie na Jej blogu: http://kszp.blogspot.com
Zuzanka

W ciągu dnia zabiegana mama dwójki dzieci, wieczorami - twórcza dusza przelewająca emocje na papier. Jestem uzależniona od scrapbookingu :) Bardzo lubię robić kartki, stale powiększam kolekcje albumów ze zdjęciami moich pociech, czasem wyżywam się również twórczo robiąc scrapy. Kocham pastele i delikatny styl vintage, ale nieobce są mi również eksperymenty z kolorami. Cieszę się, że będę mogła stanowić część ekipy Rapakivi :)


Czarujące prace Zuzanki możecie obejrzeć na Jej blogu: http://zuzanka-czaruje.blogspot.com/


Serdecznie witamy w naszym gronie nowe projektantki :-)))

Prócz tego w naszym DT nadal inspirować Was będą:

Ivy

Karmeleiro

Katrina

Noomiy 

witch_m

Większe DT to więcej inspirujących prac, więc mamy nadzieję, że będziecie często zaglądać na nasz blog i przypatrywać się poczynaniom naszych projektantek. Jak obiecaliśmy wybraliśmy także kilkoro gości, którzybędą prezentować się na naszym blogu w ramach comiesięcznych gościnnych weekendów. A kto to będzie dokładnie, przekonacie się już wkrótce :-)

Pozdrawiamy,

DT Rapakivi

10 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :-)