piątek, 22 lutego 2013

Weekend z Ladybug - dzień 1.

Witajcie,

w tym miesiącu mamy ogromną przyjemność gościć na naszym blogu niezwykle sympatyczną, optymistycznie zakręconą i uzdolnioną scraperkę, która przez najbliższe trzy dni będzie inspirować nas swoimi cudnymi pracami. Zaglądajcie więc do nas codziennie i inspirujcie się tak jak my :-)

To tyle tytułem wstępu, oddaję głos Ladybug :-)Słowo o mnie:

Jestem Biedronką, okręconą koronką... Zainspirowana kolorem, zafascynowana formą, z miłością do smaków i pełna energii. Wycinam, kleję, łączę, wydzieram, recyklinguję, tworzę. 
Z ciśnieniem na papier, nakręcona życiem, zatrzymuję emocje i wspomnienia. Chlapię, próbuję, rozpędzam się. Wytwarzam: przepiśniki, pudełka, kartki. Ze wstążką, guzikiem, sercem i obiema rękami. Jest mi szalenie miło gościć w Rapakivi i móc tutaj zaprezentować część siebie - mam nadzieję, że moja energia dotrze do Was i nakręci Was do tworzenia! Czas - start!!

LO - BE YOURSLEF  - this is your life

Robienie scrapów (layoutów) to dla mnie zawsze swego rodzaju misja. Chcę zamknąć pewne zdarzenie, czas, emocje. Lubię gdy scrapy mają ukryty sens, choć z pozoru zdają się być oczywiste. 


Odkryłam to zdjęcie po długim czasie- mam na nim około 19 lat! I doskonale pamiętam ten spacer, zapach wypalanych traw, fotografa... I ten niesamowity luz, nieokiełznaną energię i wolność. Jedno z najpiękniejszych wspomnień zamknęłam w pięknych kropkach na nasyconej barwie granatu przełamanego fioletem - kolor jest obłędny! Orzeźwiłam to miętą, dodałam gazetowe akcenty. I ten napis - be yourself - this is your life (bądź sobą, to twoje życie) jest nie tylko określeniem celu jaki wtedy sobie stawiałam - ale także mottem, które z dnia na dzień okazuje się być coraz bardziej aktualne.

Materiały:

- papier Be Optimistic #1;
- papier Be Optimistic #3;
- pasek z elementami do samodzielnego wycięcia Be Optimistic #2;


NOTES 

Szybka kawa, słońce, przegląd prasy, wizytówki, zapiski, muzyka, biżuteria, długopis - notujesz??
Notuj! A notes przygotuj sobie taki, aby nawet po przejściach - wyglądał jak nówka! I idealnym wyjściem jest: użycie neutralnego, a jednocześnie charakternego papieru, dodatków, które nie odstają i ... chlapań! Dorwałam się do czarnej farby i chlapnęłam sobie, a co! A później umazałam kubek, odbiłam na okładkach i tadaaaaam - nowy, nieużyty a zużyty notes gotowy! Będzie się pięknie prezentował bez względu na czas i okoliczności użycia :)
Materiały:

- papier Be Optimistic #1;
- papier Be Optimistic #3;
- papier Be Optimistic #4.

6 komentarzy:

 1. Fantastyczne prace! Jestem pod wielkim wrażeniem :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorotko, gratuluję. Fenomenalne prace, pięknie sfotgrafowane. Jestem z Ciebie dumna i czekam na więcej :DDDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Notes cudowny! Śliczny i mega inspirujący!

  OdpowiedzUsuń
 4. Notes niesamowity - oddaje charakter współczesnego życia: poranna gazeta, kawa w biegu, tysiąc rzeczy do zrobienia i to na już! Super

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)