poniedziałek, 25 marca 2013

Nowa kolekcja już w sprzedaży :-)

Witajcie,

nasza nowa kolekcja Just a Note trafiła właśnie na półki w naszym sklepiku firmowym i na kiviovym koncie na Allegro :-)

Jak łatwo możecie się przekonać, w naszym sklepiku zaszło trochę zmian. 

Przede wszystkim jest to bardziej rozbudowane menu, dzięki któremu łatwiej będzie znajdować Wam poszukiwane produkty. 

Łatwiejsze będzie także śledzenie zamówień dokonanych w naszym sklepie. Niestety, osoby które wcześniej  założyły konto w naszym sklepie, będą musiały zrobić to ponownie, ale mamy nadzieję, że nie będziecie mieli nam tego za złe ;-) 

W związku z tym, że od stycznia Poczta Polska podniosła ceny przesyłek (zwłaszcza listowych), zmieniliśmy nieco koszty dostawy naszych produktów. Drobne przedmioty, a więc wszystko poza papierami do scrapbookingu i kartonami ozdobnymi, nadal mogą zostać wysłane listem poleconym priorytetowym. Papiery wysyłamy zawsze jako paczkę - tutaj ceny właściwie nie uległy zmianie. Przy zakupach na kwotę 50 zł koszty przesyłki wynoszą jedynie 5 zł, a przy 120 zł przesyłka jest darmowa. Oprócz tego możecie skorzystać także z przesyłki kurierskiej UPS. Wprowadziliśmy też nową formę dostawy - od teraz możecie skorzystać również z opcji zapłaty przy odbiorze wybierając przesyłkę pobraniową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera UPS. Wszystkie informacje dotyczące kosztów dostawy znajdziecie tu ---> KLIK.

Z okazji otwarcia nowego sklepu wprowadziliśmy także niższe ceny na nasze starsze kolekcje papierów - Hot&Cold możecie kupić już za 12 zł, zestawy Hectic Eclectic i Winter Elegance od teraz dostępne są w cenie 10 zł, a A Time4Joy kosztuje jedyne 8 zł (pojedyncze arkusze tylko 1,50 zł) :-)

Uzupełniliśmy też trochę zapasy. Na naszych półkach znajdziecie tak lubiane przez Was kartony ozdobne - zwłaszcza rough absolute white, o który już kilka osób się dopytywało :-) 

Mamy nadzieję, że nowy wygląd sklepu i nasze nowości zachęcą Was do zakupów. Nadal czekamy na Wasze opinie dotyczące funkcjonowania naszego sklepiku. Jeśli coś moglibyśmy zmienić czy poprawić, koniecznie dajcie nam o tym znać. Wasza opinia jest dla nas najważniejsza :-)

Zapraszamy na zakupy :-)

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)