niedziela, 24 marca 2013

Weekend z Madzik - dzień 3Witajcie. To już ostatni dzień, kiedy się tu spotykamy i muszę Wam powiedzieć, że było mi bardzo miło..... ale zanim się rozczulę, chcę Wam pokazać moją ostatnią pracę - layout.

Kiedy Ivy zaprosiła mnie tutaj w gościnę byłam mega szczęśliwa. Chciałam jakoś uczcić to wyróżnienie, zapamiętać, utrwalić na dłużej .... i tak zrodził się pomysł scrapa. Taki scrap - to dla mnie nowość pod wieloma względami. Po pierwsze - pierwszy raz scrapowałam siebie, robiłam Lo o sobie samej, o sobie - jako Madziku. Nie jako mamie, żonie, przyjaciółce. Tylko JA. :) Jak to dumnie brzmi, prawda? :))


Pierwszy raz za tło posłużył mi biały karton. Chciałam zrobić to już dawno, ale... dopiero teraz się odważyłam. Pewnie dlatego, że znalazłam odpowiedni papier. 


Pierwszy raz użyłam w swojej pracy prawdziwej maski. Za jej pomocą wyczarowałam żółty wzór jodełki, a samo psikanie glimmer mistem - zainspirowało mnie do dalszego ciapania, chlapania i maziania.

W te kolory idealnie wpasowała mi się kolekcja Be Optimistic...... 
Na tym scrapie wykorzystałam wszystkie papierki z tej kolekcji... oprócz jednego. Zgadniecie którego? :))
Kochani, czas powiedzieć good bye.
Czemu, wszystko co dobre, tak szybko się kończy? 
Bardzo dziękuję za zaproszenie mnie tutaj. Dzięki Iwonce poczułam się wyróżniona i doceniona. Było/jest mi szalenie miło, że mogłam tu gościć, poznać sympatycznych ludzi, dać się poznać innym. Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, wsparcie i ciepłe przyjęcie.
Z łezką w oku "żegnam" się z Wami. Ale spokojnie... przecież ja tu zaglądam przy każdym nowym wpisie, czasem biorę udział w wyzwaniach Rapakivi, czasem przychodzę się natchnąć pracami dziewczyn z DT. Tak więc.... będziemy się widywać :)))
A może wkrótce uda się spotkać w realu... ? Pozdrawiam wszystkich ciepło.

Wasza Madzik :))

Wykorzystane materiały:

- kolekcja Be Optimistic;
- papier wizytówkowy "plaster miodu".

4 komentarze:

 1. Świetny, radosny scrap! :)
  Nam też było miło Cię gościć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje wszystkim. Było mi baaardzo miło :)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Madziu, bardzo dziękuję Ci za te fantastyczne prace, które dla nas przygotowałaś :-) Cieszę się bardzo, że mogliśmy Cię gościć na naszym blogu :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. fantastyczne, kolorowe, optymiastyczne!! ojjjj... lubię to!! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)