wtorek, 30 kwietnia 2013

Sklepowe nowości i dobre wiadomości :-)

Mamy dzisiaj dla Was kilka informacji.

Na początek... czy widzieliście już nowe kolory naszych półperełek samoprzylepnych? Jeśli nie zapraszamy do sklepiku, na naszych półkach zrobiło się naprawdę tęczowo. No i wróciły białe półperełki, które przy wcześniejszej dostawie zniknęły z naszych sklepowych półek z prędkością światła :-)


Półperełki znajdziecie w naszym sklepie tutaj ---> klik, klik :-)

Mamy też dla Was trochę wstążkowych nowości, a wśród nich popularne wstążki w kratkę w kilku nowych  kolorach, śliczną wiosenną wstążkę w paski czy piękne brokatowe wstążki w oryginalnych kolorach, w tym moją ulubioną - miętową ;-)Mamy też bardzo oryginalne, prześliczne dziecięce wstążeczki: 

Mamy też dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość. Od dzisiaj wszystkie dodatki dostępne w naszym sklepie - wstążki, kwiatki, perełki i różne inne różności możecie kupić jeszcze taniej. A to dzięki temu, że postanowiliśmy obniżyć koszty przesyłki listem poleconym priorytetowym - od dziś to tylko 4,55 zł :-)

A już na sam koniec zapraszamy Was serdecznie na bloga craft-szafy, gdzie od wczoraj można wziąć udział w wyzwaniu sponsorowanym przez Rapakivi i wygrać:

 

Wzywanie znajdziecie tutaj --> klik, klik 

Zapraszamy do zabawy i na zakupy :-) 

1 komentarz:

  1. To ja poczekam z zakupami na kartony w kolorze białym :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)