środa, 1 maja 2013

Scrapowa majówka z Rapakivi

No i w końcu mamy dłuuuugi weekend :-) Pewnie niektórzy z Was zaczęli go już w piątek po południu, ale do nas zawitał dopiero teraz. Z tej okazji mamy dla Was kilka niespodzianek w sklepiku.

Na początek:


Co zrobić, żeby wziąć udział w naszej majówce?


1. W dniach 1-5 maja 2013 r. zrobić zakupy w naszym sklepiku na kwotę min. 30 zł (nie licząc kosztów przesyłki).
2. Zakupić dwie nasze dowolne kolekcje papierów (mogą być to dwa takie same zestawy papierów albo dwie różne kolekcje).
3. W uwagach do zamówienia/wiadomości dla sklepu wpisać hasło: Scrapowa majówka i podać nazwę wybranej gratisowej kolekcji.

Ważne! Cena gratisowej kolekcji nie może przekraczać ceny za najtańszy zestaw papierów w Waszym koszyku. Np. jeżeli kupicie jeden zestaw papierów za 13,50 zł a drugi za 12 zł to jako gratisowy zestaw możecie wybrać taki, który kosztuje maks. 12 zł. Jeżeli kupicie dwa zestawy po 13,50 zł to zestaw, który dostaniecie w prezencie też może być w tej cenie.

Jeżeli kupicie cztery zestawy naszych papierów (może ktoś będzie chętny :-)) to oczywiście otrzymacie dwa zestawy gratis.

4. Zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych, czyli do 13 maja 2013 r. Zamówienia nieopłacone zostaną anulowane, a wpłaty, które wpłyną na nasze konto po tym terminie zostaną zwrócone.

Mamy dla Was też drugą niespodziankę. W naszym sklepiku z okazji majówki pojawił się nowy dział z produktami *SCRAPOWA MAJÓWKA" znajdziecie w nim kilkadziesiąt produktów w obniżonej cenie specjalnie na okres trwania naszej promocji. Jest tam sporo kwiatuszków, wstążeczek i duże pęczki perłowych pręcików w cenach obniżonych nawet o 20% :-)

No i na koniec trzecia dobra wiadomość. Od dzisiaj do końca trwania majówki możecie skorzystać też z akcji "więcej za mniej". Jeżeli kupicie w naszym sklepie min. trzy arkusze papierów z jednego wzoru, otrzymacie je z 10% rabatem :-) Promocja dotyczy również papierów już przecenionych. Czyli niektóre arkusze możecie zakupić już za 1,35 za sztukę (zamiast regularnej ceny 2,50 zł).

Mam nadzieję, że skusicie się na małe zakupy w naszym sklepie :-)

Pozdrawiam Was majowo i bardzo wiosennie,

Ivy

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)