wtorek, 21 maja 2013

Spotkajmy się w Warszawie :-)

Witajcie, 

 pewnie już większość z Was słyszała o kolejnym Ogólnopolskim Zlocie, który będzie odbywał się w Warszawie 8 czerwca? Być może na zlotowym blogu zauważyliście też nasze kiviowe logo. W tym roku na Zlocie znajdziecie nasze stoisko, a na nim mnóstwo produktów prosto z naszych sklepowych półek :-)))Dla wszystkich, którzy odwiedzą nas tego dnia mamy małą niespodziankę. Wszystkie produkty będziemy sprzedawać z 10% rabatem. 

Ale już dziś możecie się postarać, żeby nie zabrakło dla Was Waszych ulubionych kiviowych produktów. Osoby, które zrobią zakupy w naszym sklepie, wybiorą w opcjach dostawy "odbiór osobisty - zlot Warszawa" i opłacą zamówienie do 6 czerwca 2013 r. (tego dnia najpóźniej pieniądze muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie) otrzymają rabat 20% na papiery Rapakivi i 10% na pozostałe produkty

Ważne! Sklep sam nie nalicza rabatów, więc prosimy po złożeniu zamówienia o odrobinkę cierpliwości - wprowadzimy wszystkie rabaty i o ostatecznych kosztach zakupów poinformujemy mailem :-)

Dla wszystkich zlotowiczów przygotowaliśmy też mały konkurs z nagrodami

I miejsce - bon o wartości 50 zł do realizacji na stoisku lub w sklepiku firmowym;
II miejsce - dwie dowolne kolekcje papierów Rapakivi (do odbioru na stoisku firmowym);
III miejsce - dwie dowolne kolekcje papierów Rapakivi (do odbioru na stoisku firmowym);

Zasady konkursu są całkiem proste:
- trzeba przygotować pracę w formie trinchies, czyli kwadratu o boku 3 cali (ok 7,5 cm) - tak żeby było ciekawie i żeby zachęcić Was do czegoś nietypowego ;-)
- temat pracy: motyle - tak w nawiązaniu do naszych motylowych papierów, które bardzo lubicie.
Podpisaną pracę trzeba oczywiście przynieść na nasze stoisko. Po ogłoszeniu wyników prace będzie można odebrać :-)

Wszystkie aktualne informacje dotyczące naszej obecności na Zlocie znajdziecie w zakładce Zlot Warszawa u góry naszego bloga :-)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Będzie nam bardzo miło spotkać Was "na żywo", wymienić uwagami i posłuchać Waszych opinii na nasz temat :-)

Buziaki :-*

Ivy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)