piątek, 19 kwietnia 2013

Weekendowe Wyzwanie Ekspresowe #4Zapraszamy do udziału w kolejnym wyzwaniu ekspresowym. Tym razem zadanie jest dość nietypowe i na pierwszy rzut oka dość pracochłonne, ale na pewno z łatwością dacie sobie z nim radę ;-)

Dzisiaj rano na naszym blogu pojawił się kurs Ki na tryptyk inspirowany pewnym słynnym obrazem. 


I w nawiązaniu do tego kursu chciałybyśmy prosić Was o przygotowanie takiego właśnie składaczka. Będzie nam bardzo miło jeżeli skorzystacie z tutoriala przygotowanego przez Ki, zachęcamy Was do tego gorąco, ale Wasza praca może mieć również inną formę. Zainspirujcie się pracą naszej fantastycznej projektantki i przygotujcie coś naprawdę nietypowo składanego :-) Nie musi to być też koniecznie mini-album. Jedyny warunek: praca musi składać się minimum 3 razy. 

Co oferujemy w zamian? 

Spośród wszystkich prac wybierzemy jedną, której autora/autorkę obdarujemy dwoma wybranymi zestawami naszych kolekcji :-) 


Zanim zgłosicie do wyzwania swoją pracę, przypominamy o kilku zasadach:

Tak, jak w innych wyzwaniach, trzeba przygotować pracę według określonych wytycznych.
Praca musi być nowa, niepublikowana nigdzie wcześniej. Na wyzwanie możecie zgłosić tylko jedną pracę.
Nie musicie wykorzystać w niej materiałów ze sklepu Rapakivi, ale będzie nam miło, jeśli tak się stanie.
Prosimy też, aby w poście na Waszym blogu pojawiła się informacja, że bierzecie udział w naszej zabawie. Prosimy też, aby podawać w zgłoszeniu bezpośredni link do posta.

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 21 kwietnia do północy. Zwycięzcę zabawy ogłosimy we wtorek 23 kwietnia po południu :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)