piątek, 9 maja 2014

Product Zoom #2 - wstążki w groszki

Groszki to jedna z naszych małych, kiviowych słabości. Uwielbiamy je absolutnie w każdej postaci, a szczególnie na papierach... i na wstążkach. W naszym sklepie znajdziecie ich mnóstwo, chyba we wszystkich kolorach tęczy :-))) Wystarczy zajrzeć tutaj ---> klik, klik 

Wstążeczki w groszki mają wieje fantastycznych zastosowań i świetnie sprawdzają się w różnych craftowych pracach. O czym postarają się Was przekonać nasze projektantki :-)


Magda/Witch_m ze wstążeczek stworzyła blejtram z pozytywnym przesłaniem. Poprzeplatane tasiemki tworzą ciekawą, kolorową i baaaardzo optymistyczną kompozycję :-)


Wykorzystane materiały:


Magda stworzyła też kartkę w stylu clean&simple. Jej główną ozdobą jest stemplowany motyl i wstążeczki w groszki ułożone w elegancką kokardkę. Prawda, że fantastycznie komponują się z groszkowym papierem? :-)


Wykorzystane materiały:

- papier Hot&Cold #5;
- papier Fairy Floss #7.


Aka ozdobiła wstążeczkami proste opaski do włosów. Stworzyła z nich kokardki i kwiatuszki dodając szydełkowe kwiaty i guziki. 

Wykorzystane materiały:A że kreatywne umysły działają czasem całkiem podobnie ;-)

...

...

...


Ikemo także przygotowała opaskę ozdobioną wstążkami :-) Oplotła bazę opaski wstążką, a następnie ozdobiła kokardkami. Na środku przykleiła kilka samoprzylepnych kryształków, żeby nadać całości trochę "blasku" :-)Wykorzystane materiały:


Mamy nadzieję, że prace naszych projektantek zainspiruję Was do sięgnięcia po nasze wstążeczki w groszki. A może już wykorzystujecie je w swoich pracach? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się z nami swoimi pomysłami na tasiemki w kropki. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)