środa, 27 sierpnia 2014

Product Zoom #5: owoce głogu i kulki na drucikach

W naszym produktowym cyklu chcielibyśmy przybliżyć Wam troszkę owoce głogu i kulki na drucikach,  które w szerokiej ofercie znajdziecie w naszym sklepiku.Wiele osób uważa je pewnie za "produkt sezonowy" - w końcu fantastycznie wyglądają w jesienny projektach, cudnie prezentują się także w pracach na Boże Narodzenie. Nasze Dziewczyny postanowiły jednak udowodnić, że tak naprawdę owoce głogu są produktem uniwersalnym i pasują praktycznie na każdą okazję :-)

Aszczka przygotowała dwie piękne, ślubne kartki. 


Środki kwiatów zastąpiła pręcikami białymi pręcikami w kiściach. W przypadku fioletowej kartki popsikała je fioletową mgiełką, która, podobnie jak inne media, świetnie się na nich trzyma. W obu kartkach Joasia wykorzystała różnego rodzaju owoce głogu. Na różowej kartce znajdziecie urocze, maleńkie kremowe kuleczki głogu oraz eleganckie perłowe kule w kolorze zgaszonej bieli. Na fioletowej kartce zagościły za to oryginalne oszronione owoce głogu, które pięknie wyglądają na zimowych pracach, ale kwiatowej kompozycji na kartce Aszczki dodały mnóstwo delikatności. Wykorzystane materiały: 

Rudolph przygotowała kolorowe pudełko z okazji chrztu:Wieczko pudełka ozdobiła mini różyczkami oraz małymi, kremowymi kuleczkami głogu. Niektóre owocki pokryła też warstwą złotego brokatu. Małe, błyszczące akcenty dodały pracy jeszcze więcej elegancji :-)


Wykorzystane materiały:


Asica stworzyła kolorową, letnią kartkę:


Czerwono-żółte i pomarańczowe owoce głogu pięknie skomponowały się z delikatnym, słonecznym papierem Lacy Sunset #2, intensywnymi różyczkami mini, słonecznikami oraz pręcikami w kiściach. 


Wykorzystane materiały:


Mamy nadzieję, że spodobały się Wam nasze owocowe inspiracje. A Wy jak wykorzystujecie owoce głogu i kuleczki na drucikach? Jeśli macie ochotę, podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach pod tym postem. Czekamy na nie z niecierpliwością :-)

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)