czwartek, 31 sierpnia 2017

Inspiracje wakacyjne - GÓRY

Witajcie w ostatni dzień wakacji. Dziś kończymy nasze inspiracje wakacyjne, co nie oznacza, że nie będziemy oscrapowywać naszych zdjęć wyjazdowych, o nie. 
Na zakończenie mam dla Was bardzo malutki mini albumik z mojego niespodziewanego mini wyjazdu Szlakiem Orlich Gniazd. Uwielbiam te zamki i warownie, uwielbiam wapienie uformowane w najdziwniejsze kształty i uwielbiam stosunkowo małą ilość turystów.
Albumik zrobiłam z craftowej bazy pod layout, którą pocięłam na prostokąty 10 x 7,5 cm. Zbindowałam ręcznie sprężyną potrójną i ozdobiłam moimi ulubionymi ścinkami dwóch różnych kolekcji - Little Sweetheart oraz Be optimistic. 


Gdzieniegdzie znajdziecie serduszka, a nawet dymek, z którego wcześniej wycięłam napis i wykorzystałam w innym projekcie. Jak widzicie - nic się u mnie nie marnuje.
Pod jednym ze zdjęć ukryłam journaling. Jest on bardzo krótki, bo same zdjęcia mają format 6 x 4 cm, także wszystko jest bardzo mini.
Drukowane dodatki, które zdobią albumik to zwykłe wydrukowane freebiesy, które znaleźć można w czeluściach internetu.Pamiętajcie, żeby ozdabiać zdjęcia z Waszych wojaży - na pewno w takim mini albumiku będą niesamowitą pamiątką.
Wykorzystałam:

Karton kraft 30 x 30 cm

4 komentarze:

 1. Mini albumik wygląda pięknie, dodatkowym jego atutem jest to że został wykonany własnoręcznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się pomysł. Na pewno część rzeczy wykorzytsam u siebie i również wykonam coś pięknego. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie się ogląda. Uwielbiam mini albumiki

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zachwycona! Skala albumu naprawdę mikro, a wygląda prześlicznie! Świetny dobór ozdób o kompozycji :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)