piątek, 2 lutego 2018

Pudełka na kartki w Rapakivi

Wieczorową porą przychodzę z dobrą wiadomością dla miłośników naszych baz :) 

Już od jakiegoś czasu otrzymywaliśmy zapytania dotyczące pudełek na kartki. Koniec zeszłego roku i początek obecnego był dla nas nieco szalony, ale wreszcie udało nam się spełnić życzenie naszych Klientów (które było też naszym cichym planem ;)). 

Na półkach Rapakivi pojawiły się właśnie pudełka na kartki w formacie A6 i 13,5 cm x 13,5 cm, każde w trzech podstawowych, najbardziej lubianych przez naszych Klientów kolorach - białym, kremowym i kraftowym. Wszystkie wykonane są z papierów o gramaturze 300 gsm, doskonale znanym użytkownikom naszych baz do czekoladowników i exploding boxów. Pudełka występują solo lub w zestawie z odpowiednio przysiętą bazą. Wszystkie mają wysokość 2,5 cm, pomieszczą więc nawet bardzo przestrzenną kartkę. I jak zwykle w Rapakivi, staraliśmy się, żeby miały jak najbardziej korzystną cenę :)

Prócz tego uzupełniliśmy ofertę naszych baz do kartek. Na sklepowe półki trafiły białe i kremowe bazy o gramaturze 300 gsm (tak, to ten sam pudełkowy papier). 

Obiecujemy, że w temacie pudełkowym to nie nasze ostatnie słowo, ale na początek przygotowaliśmy "powitalną" promocję - 15% zniżki na wszystkie kartkowe pudełka. 


Tak, jak już wspomniałam, planujemy stopniowo rozszerzać ofertę naszych pudełek (i baz zresztą też, bo i w tym temacie nie powiedzieliśmy ostatniego słowa). Chętnie też poznamy opinię naszych Klientów w tej kwestii. Czy są jakieś pudełka, bazy lub może inne produkty, które chętnie zobaczylibyście w naszej ofercie? Czekamy na Wasze opinie :)

Tymczasem zapraszam na zakupy :)

Nowe produkty czekają tutaj ---> klik, klik

Pozdrawiam serdecznie,


1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)