piątek, 15 czerwca 2018

Wyzwanie z Gościem #70

Witajcie :) Przed nami koniec roku szkolnego i początek wakacji mamy więc nadzieję, że nasz dzisiejszy moodbard zaowocuje mnóstwem ciekawych prac. Jest trochę nostalgicznie z nutą tęsknoty za dalekimi podróżami.


A że dawno nie było u nas gościa. Witamy w naszych progach pasjEwy, która będzie Was wspólnie inspirować z naszym DT.


"Nazywam się Ewa Pawlak-Lewandowska i na facebooku i instagramie publikuję prace jako pasjEwy. Scrapowaniem zajmuję się od nieco ponad dwóch lat, natomiast "twórczością" czyli przerabianiem wszystkiego co mi wpadnie w ręce na wszystko co mi tylko wpadnie do głowy-od zawsze..."Dłubanie w przydasiach" jak pieszczotliwie określa to zajęcie mój mąż, albo "robienie bałaganu" jak mówią pozostali domownicy, to najlepszy sposób na relaks, odpoczynek i sposób naładowania akumulatorów. I tylko żal, że czasu tak mało...czy Wy, scrapoholiczki i inne mediowe maniaczki też tak macie? Chwile, które udaje mi się złapać, zamieniam w kartki, albumy, kwiaty, wianki, boxy... a ich zdjęcia-możecie obejrzeć na stronie bloga oraz na stronach blogów Papelii i Craft Style, których jestem ambasadorem. Życzę wszystkim wielu radości w procesie tworzenia i sporej dawki pozytywnej energii oraz niekończącej się weny! Miłego scrapowania." 

Spójrzcie jaką pracę przygotowała dla Nas Ewa. :)
 Teraz zobaczcie co przygotowało w ramach inspiracji nasze DT:

Aszczka stworzyła klimatyczną karteczkę nawiązując do bajki "Odlot".kigabet vel Ki zainspirowała się zdjęciem (prawy góry róg) niczym mapką.


Scrapelka postawiła na kartkę podróżną. Uśmiech zabrać proszę!Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Wasze prace. Zanim jednak zabierzecie się za ich przygotowanie, przeczytajcie uważnie regulamin naszych zabaw. Znalazło się w nim kilka zmian.

Zasady wyzwania:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, kosteczki klejące, papiery, kwiatki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 

No i czas na nagrody. Tutaj też zaszła mała zmiana. 

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 8 lipca.
Owocnych działań :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)