czwartek, 15 listopada 2018

Wyzwanie z Gościem #75

Witajcie :)
Jeszcze ciepło choć zima podobno zbliża się wielkimi krokami 
więc dziś taki klimatyczny moodoabrd :)
Nie zapomnijcie o zasadach naszych wyzwań i koniecznie pokażcie innym,
że lubicie i chętnie pracujecie na produktach Rapakivi <3

A w naszych progach gościmy dziś Magdę z bloga Kącik Mirabelki :)
 

Od wielu lat zajmuje się różnym rękodziełem. Wszystko się zaczęło od momentu, gdy w dzieciństwie  Mama nauczyła mnie szydełkować i robić na drutach. Potem szyłam na maszynie. W ciągu ostatnich 10 lat zajmowałam się biżuterią, decupagem, a ostatnio scrapbookingiem. Nic nie sprawia mi więcej radości niż obdarowanie  bliskich osób wytworami mojej wyobraźni i rąk. Życzę wszystkim pięknych prac zainspirowanych tym przecudnym moodboardem.

 Mirabelka przygotowała dla nas karteczkę z papierów "A Hint of Pepper".
 

Ku inspiracji prace naszego design teamu :

Xgalaktyka wyczarowała apetyczny kawałek świątecznego tortu pełen brokatu i gwiazd.

 

Aszczka przygotowała mieniącą się kolorami moodboardu karteczkę z shaker boxem. 


kigabet vel Ki postawiła na mini karteczkę z optymistycznym hasłem "smile".


Scrapelka utrwaliła na kartce naszą ciepłą "złotą jesień".Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Wasze prace. Zanim jednak zabierzecie się za ich przygotowanie, przeczytajcie uważnie regulamin naszych zabaw. Już jakiś czas temu wprowadziliśmy w nim kilka zmian.

Zasady wyzwania:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 9 grudnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)