wtorek, 8 października 2019

LO/scrap - kolekcja Jolly&bright

Witajcie :)
Nie wiem jak wy, ale ja już powoli zaczynam myśleć o świętach ... stąd taki a nie inny klimat mojego dzisiejszego LO. Punktem wyjścia do jego wykonania było nasze wrześniowe BINGO - wyzwanie z Gościem #84. Wybrałam dolną linię poziomą: papier w groszki, gesso, cekiny.

Baza scrapa powstała w całości z kwadratowych ścinków z bożonarodzeniowej kolekcji Jolly&bright. Dzięki temu tło zyskało ciekawą strukturę a ja przy okazji pozbyłam się nagromadzonych ścinek z tej kolekcji ;)Zdjęcie Kaju umieściłam w centralnej części. Resztę kompozycji uzupełniłam kilkoma drobiazgami. Mamy tu więc: odpad z tekturki z domkami, ozdobne metalowe spinacze, papierowe serce, gałązkę jemioły i napis "serdeczne życzenia". Na koniec dodałam kilka chlapań i cekinowych akcentów :)


Zachęcam Was serdecznie do wspólnej zabawy z nami.
Dla przypomnienia nasze BINGO

http://scrapakivi.blogspot.com/2019/09/wyzwanie-84.html

Pozdrawiam
kigabet vel KiWykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1409&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1407&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1410&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1410&controller=product&id_lang=7

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)