poniedziałek, 3 lutego 2020

Wyzwanie z Gościem #88

Gotowi na nasze nowe BINGO? Ostatnio zgłosiliście mnóstwo pięknych prac, jednak bardzo prosimy by w opisie uwzględnić użycie przynajmniej dwóch produktów ze sklepu Rapakivi. W przeciwnym wypadku pracy nie możemy zakwalifikować do naszej zabawy. A szkoda.

Nasze dzisiejsze bingo idealnie wpisuje się w klimat Walentynek, 
ale nie tylko. Zapraszamy do zabawy.W tym miesiącu naszym Gościem jest Nika, która zwyciężyła w #86 edycji naszego wyzwania.


Cześć ;) 
Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę być tutaj z Wami. Mam na imię Weronika. W scrapowym świecie Tworzę jako Nika prowadząc Fp. pod nazwą Papierowe fantazje Niki. Najbardziej uwielbiam prace delikatne , kobiece z mnóstwem kwiatów, koronek i warstw - można powiedzieć ,że jestem taką romantyczną duszą. Dzisiejsza inspiracja właśnie taka jest ;) 
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia ! 

Nika na nasze wyzwanie przygotowała piękną, pełną wiosennych kwiatów kartkę-tag w pudełku:
Linia bingo, którą wybrała to gesso - motyw serduszka - minimum 3 warstwy

A w stworzeniu tej pięknej kartki pomogły Weronice takie produkty z naszego sklepu:
Nasze DT również coś dla Was przygotowało - zobaczcie sami!

Ki stworzyła przygotowała męską kartkę w kształcie serca. Zaskakujące prawda?

Wybrała linię: motyw serduszka - przeszycia - napis W pracy Kingi znajdziecie następujące produkty z naszego sklepu:
Ivy przygotowała kartkę na roczek. Wybrana przez nią linia bingo to papier w paski - motyw serduszka - dratwaW jej pracy wypatrzeć można takie produkty z naszego sklepu:Aszczka przygotowała romantyczną kartkę z sercem. Jej linia bingo to gesso - napis - dratwa:Asia sięgnęła po takie produkty z naszego sklepu:
No i nadszedł czas na Was :)

Zasady wyzwania:
1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie. 

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.


Na Wasze prace czekamy do 23 lutego do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)
You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)