sobota, 10 sierpnia 2013

FanBoard #1 - wyniki

Witajcie,

nadszedł czas, żeby poznać zwycięzcę naszej lipcowej, tablicowej zabawy. Bardzo dziękujemy za wszystkie piękne prace :-* Jesteśmy zachwyceni tym, jak fantastycznie łączycie ze sobą papiery z różnych naszych kolekcji. Bardzo podobają się nam też misz-masze z papierami innych producentów oraz to jak wykorzystujecie nasze kwiatki oraz inne dodatki :-) 

Chociaż podobają nam się wszystkie Wasze prace, chcielibyśmy wyróżnić:A nasza nagroda, czyli bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie i tytuł inspiracji miesiąca (+ skromna reklama na naszym blogu ;-)) wędruje do

...

...

...

Aki 

za fenomenalną kartkę, w której wykorzystała nie tylko papiery z kilku naszych kolekcji, ale także fantastycznie połączyła je z papierowymi kwiatkami i dodatkami z naszego sklepu :-)
Gratulujemy serdecznie i prosimy o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com) w celu odbioru nagrody :-) Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zachęcamy do wrzucania prac na sierpniową tablicę. Znajdziecie ją w zakładce u góry naszego bloga :-)

Przypominamy też o trwającym Weekendowym Wyzwaniu Ekspresowym oraz o Wyzwaniu z Gościem, w których można wygrać interesujące zestawy naszych produktów.

5 komentarzy:

  1. Dziękuję! Dziękuję bardzo :) gratulacje dla wyróżnionych - prace faktycznie świetne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moje gratulacje - dla zwyciężczyni i wyróżnionych :)

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękuję za zabawę i brawa dla Aki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)