niedziela, 25 sierpnia 2013

Weekend z marbellą - dzień 3. Tagowo


Nadszedł czas na ostatni już niestety porcję gościnnych inspiracji od marbelli. Tym razem nasz Gość przygotował dwie prace, które łączy ze sobą motyw taga. Tagi bardzo często pojawiają się w pracach marbelli, więc i u nas nie mogło ich zabraknąć :-)

Na początek piękna i elegancka kartka z tagami. 

Marbella wykorzystała białą, kwadratową bazę z naszego sklepiku, na którą nakleiła ozdobiony przeszyciami papier Just a Note #4.


Jeden z tagów wycięła również z tego papieru. Drugi to fantastycznie fakturowany papier wizytówkowy plaster miodu. Z niego również zostały wycięte kropeczkowe bordiury i piękne zawijasy. Tagi dodatkowo zostały ozdobione sznureczkami.


Na kartce nie mogło oczywiście zabraknąć przepięknych, ręcznie wykonanych kwiatów, które są znakiem rozpoznawczym marbelli. Dodatkowo ozdabiają je liście wycięte z papieru Hot&Cold #4, który naprawdę świetnie komponuje się z Just a Note #4.


Kropkę nad i stanowią delikatne półperełki :-)


Druga praca, którą na dziś przygotowała marbella to przepiękny, delikatny i zwiewny tag na bazie papieru Winter Elegance #2


Jego główną ozdobę stanowi przepiękny, warstwowy motyl i delikatne koronkowe wycinanki z papieru rough cream.


Piękną ozdobę całości stanowią także półperełki.


Nie zabrakło także delikatne wstążeczki i lnianego sznurka, które fantastycznie dopełniają całość.


Droga marbello, ogromnie dziękujemy Ci, że zechciałaś gościć w ten weekend na naszym blogu :-* Dzięki Twoim przecudnym, delikatnym pracom mogliśmy odkryć nową, delikatniejszą, pastelową stronę naszych papierów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz sięgniesz po nasze produkty, bo w Twoich rękach powstają z nich prawdziwe cuda. Życzymy Ci nieustającej pasji tworzenia, wielu pomysłów i czasu, byś mogła wcielić je w życie. A wszystkich zaglądających na naszego bloga zachęcamy gorąco do odwiedzania bloga marbelli, gdzie z pewnością znajdziecie więcej równie pięknych prac, jak te, które przez ostatnie dni mogliście podziwiać na naszym blogu :-)Wykorzystane materiały:

- papier rough cream;
- papier wizytówkowy plaster miodu;
- papier Just a Note #4;
- papier Hot&Cold #4;
- półperełki białe 4 mm;
- półperełki białe 6 mm. 

4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)