środa, 23 kwietnia 2014

Pomysł na Papier #1 - Fairy Flos #5

Zapraszamy na nasz nowy cykl z produktami Rapakivi :-) 

Pomysł na Papier 

czyli trzy sposoby jak wykorzystać jeden z naszych kiviowych papierów w swoich pracach :-) Mamy nadzieję, że tym cyklem chociaż troszkę pokażemy Wam możliwości, jakie kryją się w naszych papierach. 
Jeśli chcielibyście, żebyśmy wzięły na warsztat jakiś Wasz ulubiony papier albo taki, który wydaje się Wam szczególnie trudny, albo taki, na który jakoś nie macie pomysłu ;-P dajcie nam o tym znać w komentarzach. 

A tymczasem na biurkach naszych projektantek wylądował żółciutki, delikatny Fairy Floss #5, który w pełnej okazałości prezentuje się o tak:


Zobaczcie, co wyczarowały z niego nasze Dziewczyny :-)

aszczka przygotowała dwie fantastyczne kartki.

Pierwsza to wielkanocna kartka z zajączkami. Co prawda sezon wielkanocny właśnie minął, ale to wcale nie odejmuje urody tej pracy, prawda? :-)Delikatny Fairy Floss #5 idealnie komponuje się z brązem. Stanowi fantastyczne tło dla zajączków, które Asia pokryła pastą strukturalną i ozdobiła wzorem z szachownicowego stempla.

Wykorzystane materiały:

- papier Fairy Floss #5;
- papier Fairy Floss #1;

W drugiej kartce aszczki Fairy Floss #5 tworzy tło dla fantastycznego motyla skomponowanego z kawałeczków kolorowych papierów Rapakivi. Dzięki delikatnemu wzorkowi Fairy Floss #5 idealnie komponuje się z innymi wzorzystymi papierami :-)

Wykorzystane materiały:

- papier Fairy Floss #5;
- papier Warm Memories #3;
- papier Be Optimistic #5;
- papier A Time4Joy #6;


Papier Fairy Floss #5 na warsztat wzięła także Ikemo, która stworzyła piękną, kwiatową kartkę urodzinową. Nasz papier świetnie komponuje się z różem i beżem. Jest wprost idealny do delikatnych, kobiecych prac! 

Wykorzystane materiały:

- papier Fairy Floss #5;
- papier Hot&Cold #4;


Z kolei Ivy z papieru Fairy Floss #5 stworzyła głównego bohatera swojego taga.Delikatny wzorek papieru idealnie skomponował się z ażurowym wykrojnikiem i stylonową koronką. To naprawdę baaaardzo kobiecy papier, który po prostu kocha towarzystwo papierowych kwiatków ;-))) 

Wykorzystane materiały:

- papier Fairy Floss #5;

Mamy nadzieję, że czujecie się chociaż troszkę zainspirowani :-)
Która z prac naszych projektantek podoba się Wam najbardziej?
A może i Wy macie swój pomysł na Fairy Floss #5? Koniecznie podzielcie się nim z nami w swoich komentarzach na blogu czy na naszym facebookowym koncie. Możecie też zgłosić ją na naszą kwietniową tablicę - FanBoard i być może wygrać bon na zakupy w naszym sklepie.

4 komentarze:

  1. Wspaniałe inspiracje! Bardzo mi się podobają.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! Wszystkie prace rewelacyjne! :)
    Najbardziej podziwiam Aszczkę za tego motyla... ja bym nie miała cierpliwości. ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)