wtorek, 9 lutego 2016

Walentynkowe bileciki

Witajcie,

Walentynki zbliżają się coraz szybciej i choć miłość i oddanie okazujemy sobie każdego dnia, właśnie wtedy nie zaszkodzi zaskoczyć najbliższą osobę jakimś drobnym upominkiem lub kwiatami. ;) Chcę Wam dziś pokazać jak szybko zrobić bardzo proste bileciki, które można dołączyć z życzeniami i wyrazami miłości. 


Potrzebne materiały:
- bazy do bilecików w formacie A7 (10,5x7,4 cm),
- tekturki lub wycinanki w kształcie serduszek,
- czarny cienkopis,
- czerwony i czarny mazak,
- klej.


Zacznijmy od bilecika z napisem "love". Markerami pokolorowałam tekturkę.


Na gotową bazę przykleiłam napis, obrysowałam brzeg bilecika czarnym cienkopisem, a następnie pochlapałam czerwonym tuszem i gotowe. :) Szybko, prawda?


 

Kolejny wykonuje się równie szybko. Wystarczy pomalować na czerwono dwa serduszka, na craftowa bazę przykleić dla kontrastu biały papier, na którym dodać napisy, serduszka nakleić na ich końcach, dorysować ramkę i koniec. :)I ostatni proponowany przeze mnie bilecik. Podobnie jak wcześniej kolorujemy serduszka, przyklejamy, bezpośrednio na bazie rysujemy napis, ramkę i gotowe.Wszystkie razem prezentują się tak:Mam nadzieję, że pokazałam Wam jak niewiele potrzeba, by zrobić coś fajnego i że kurs na proste bileciki Wam się przyda. Pozdrawiam ciepło :)


Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1487&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1489&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1488&controller=product&id_lang=7

8 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :-)