poniedziałek, 15 lutego 2016

Z nutką miety ...

Jako, że miłość należy okazywać sobie nie tylko w Walentynki ;) przygotowałam na dziś inspiracje w postaci tablicy z cytatem Jakuba Mistrai:

 "Posadziłem dziś mięte (w doniczce) na balkonie. 
Może jak przyjdziesz coś poczujesz."
 


Jak wiecie najbardziej w swoich pracach kocham mediowe szaleństwa, które są dla mnie namiastką bardzo, bardzo małą ... ale jednak malarstwa. Przez chwilę mogę poczuć ulubiony zapach farb, tuszy i lakierów. Uwielbiam kreować świat kolorów na białej powierzchni. Ostatnio coraz odważniej sięgam po mgiełki, które w połączeniu z moimi ulubionymi mediami (pasta strukturalna, biała tempera, akwarelki, lakiery do paznokci, crackle) dają fajne efekty co widać na tej planszy. 
Do tego wystarczy nie wiele: kwiaty (białe róże spryskane mgiełkami, oprószone cukrem i podmalowane akwarelkami), motyle, perełki ... no i tekst, który stanowi integralna cześć z kwiatową kompozycją. Tekturowy alfabet wykorzystuję do ostatniego kawałka :P Tu jak widzicie same już tylko awersy. I trzeba przyznać fajnie wygląda w zestawieniu z alfabetem z pasków do samodzielnego wycinania.Mam nadzieje, że takich zabaw będzie coraz więcej. Poza malarskimi efektami dają też fajne efekty 3D!

Pozdrawiam <3Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1172&controller=product&id_lang=7

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)