piątek, 5 lutego 2016

Wyzwanie z Gościem #50

Zapraszamy do udziału w 50-tym już "jubileuszowym" wyzwaniu z Gościem. Tym razem bawimy się wspólnie z Kaliną, czyli z Basią z Kalinowego Zakątka :)


Witajcie. Mam na imię Basia i od kilku lat prowadzę blog, w którym dzielę się swoją pasją. Jest to moja odskocznia od dnia codziennego, pracy w księgowości i fantastyczny relaks. Moje serce skradły prace mediowe, uwielbiam eksperymenty, poznawanie coraz to nowych produktów i artystyczny nieład jaki można skomponować na pracach. Dlatego dzisiaj przygotowałam taką właśnie pracę :)

Zapraszam Was do mojego świata : http://www.kalinowy.blogspot.com/

Bardzo się cieszę że mogę gościć na blogu Rapakivi :)


My również zapraszamy Was do odwiedzania bloga Basi pełnego pięknych, inspirujących prac. 

Na lutowe wyzwanie przygotowaliśmy mood board pełen intensywnych fioletów,co nie oznacza wcale, że Wasza praca musi być fioletowa. Może zainspirują Was inne elementy naszej tablicy?


Tymczasem zobaczcie prace, które stworzyły nasze Dziewczyny!

Goszcząca u nas Kalina stworzyła mediową pracę z intensywnie fioletowym kwiatem:

Klaudia stworzyła kartkę w pastelowych fioletach, z ptaszkiem i mnóstwem kwiatowych gałązek:
Aszczka stworzyła piękną kartkę z bukietem fioletowych kwiatów:
A Wiola przygotowała absolutnie cudowny, niezwykle nostalgiczny scrap:
Aga stworzyła serduszko z uroczą kwiatową kompozycją:
Ki przygotowała mediową, pełną kwiatów tablicę urodzinową:
Zasady naszych wyzwań są bardzo proste:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w kwietniowym wyzwaniu i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:


http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1210&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=796&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 28 lutego do północy.

Zapraszamy do zabawy :)2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)