poniedziałek, 26 października 2020

Wyzwanie z Gościem #97

 Zapraszamy na kolejne wyzwanie z Gościem. W tym miesiącu bawimy się z taką tablicą bingo:


Żeby zachęcić Was do udziału w zabawie zajrzała do nas Julia Nowak, która wspomogła nasze DT :)


Hej kochani! 

Mam na imię Julia, mieszkam od dłuższego czasu w Anglii i tworzę pod nazwą Julia's Personalised gifts and cards. Moja twórcza przygoda zaczęła się, gdy byłam w ciąży, bo niestety dużo czasu musiałam spędzać w domu, a kto był w podobnej sytuacji wie, że można zwariować z nudów. Dziś moje bliźniaki  mają 4 lata, a ja nadal tworzę, tyle tylko że teraz to po nocach jak śpią 😉 Skrapowanie było i jest moją formą relaksu i odskocznią od problemów życia codziennego. Zaczęło się od kartek, potem doszły dekoracje i ozdoby a nawet małe podarunki. Ostatnio zafascynowały mnie media.

Dziękuję ślicznie za zaproszenie na bloga Rapakivi  i za możliwość przygotowania dla Was inspiracji do wyzwania Bingo #97.

Wybrałam linię: papierowe kwiaty - kwadratowa baza - brokat 


A oto produkty ze sklepu Rapakivi:


Nasze niezawodne DT też coś dla Was przygotowało :)

Kigabet vel Ki stworzyła romantyczną kartkę w jesiennych kolorach. Wykorzystała linię "papierowe kwiaty - dratwa - tekturowe listki":Ki wykorzystała takie produkty Rapakivi:


Aszczka stworzyła pastelową kartkę z pięknymi kwiatami i cekinami ukrytymi sprytnie za warstwą kalki. Wykorzystała linię bingo "papier kraft - kalka - brokat":W pracy Joasi znajdziecie:


Scrapatki stworzyła romantyczną, delikatną kartkę. Wykorzystała linię "baza kwadratowa - serce - wstążka":A te produkty Rapakivi wykorzystała Patrycja:


Aluu przygotowała dziecięcą kartkę w rustykalnym klimacie. Z pomocą przyszła Jej linia bingo "papier kraft - kwadratowa baza - tekturowe listki"... ... oraz takie produkty z naszego sklepu:


A teraz czekamy już tylko na Was :)

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy nagrodę:

- bon o wartości 40 zł dla zwycięzcy zabawy + gościnny udział w kolejnym wyzwaniu:


Mamy też nagrody dodatkowe:

- 10% jednorazowej zniżki na zakupy dla top3;
-10 % jednorazowej zniżki dla każdego, kto w zgłaszanej pracy wykorzysta min. 2 produkty z naszego sklepu (rabaty nie sumują się, ale można otrzymać dwa osobne kody rabatowe, na dwa kolejne zakupy ;)).

A poniżej regulamin naszych wyzwań:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną. W opisie pracy dajcie znać, jakie okienka bingo wykorzystaliście.

2. Do wykonania pracy nie musicie używać produktów Rapakivi. Jeśli jednak je wykorzystacie, będzie nam bardzo miło, a przy okazji z miłą chęcią nagrodzimy Was zniżką 10% na zakupy w sklepie Rapakivi. Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku lub Instagramie, jakie produkty wykorzystaliście (najlepiej podając linki do produktów). Zniżkę możecie otrzymać, zgłaszając się po nią mailowo (iwona@scrapakivi.com) lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku.

3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo.

4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.

6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, gościnnych inspiracji itp.

7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.

8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku czy też Instagramie.

10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku lub Instagramie). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy, a także na naszym profilu na Facebooku i na Instagramie.


Na Wasze prace czekamy do niedzieli 22 listopada do północy. 

Zapraszamy do zabawy :)

Żabka już czeka na Wasze prace ;)

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)