piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajkowa promocja :-)

Zajrzał dziś do Was Mikołaj? My jak co roku mamy dla Was małą mikołajkową niespodziankę... bo jak już pewnie wiecie, uwielbiamy robić promocje ;-PCo zrobić, żeby skorzystać z naszej promocji?

1. W dniu 6 grudnia 2013 r. zrobić zakupy w naszym sklepiku na kwotę min. 30 zł (nie licząc kosztów przesyłki).
2. Zakupić dwie nasze dowolne kolekcje papierów (mogą być to dwa takie same zestawy papierów albo dwie różne kolekcje).
3. W uwagach do zamówienia wiadomości dla sklepu wpisać hasło: Mikołajki i podać nazwę wybranej gratisowej kolekcji. Do wyboru są papiery z kolekcji: A Time4Joy, Hectic Eclectic, Be Optimistic, Hot&Cold i Just a Note. 

Ważne! Cena gratisowej kolekcji nie może przekraczać ceny za najtańszy zestaw papierów w Waszym koszyku. Np. jeżeli kupicie jeden zestaw papierów za 13,50 zł a drugi za 12 zł to jako gratisowy zestaw możecie wybrać taki, który kosztuje maks. 12 zł. Jeżeli kupicie dwa zestawy po 13,50 zł to zestaw, który dostaniecie w prezencie też może być w tej cenie.

Jeżeli kupicie cztery zestawy naszych papierów (może ktoś będzie chętny :-)) to oczywiście otrzymacie dwa zestawy gratis.

4. Zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych, czyli do 17 grudnia 2013 r. Zamówienia nieopłacone zostaną anulowane, a wpłaty, które wpłyną na nasze konto po tym terminie zostaną zwrócone.

A tych, którzy nie mają ochoty na papiery informujemy, że uzupełniliśmy nieco zapasy naszych kwiatków :-)

Zapraszamy na zakupy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)