niedziela, 1 grudnia 2013

FanBoard #6 - GRUDZIEŃ

No i nadszedł grudzień, więc wyszliśmy już na ostatnią prostą przed świątecznymi przygotowaniami :-))) Zapraszamy Was więc serdecznie do podzielenia się z nami Waszymi bożonarodzeniowymi pracami i nie tylko w ramach naszej grudniowej tablicy. Na zwycięzcę zabawy czeka bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie oraz "ozdobna ramka" na zwycięską pracę, która przez miesiąc będzie wisieć na pasku bocznym naszego bloga.

A oto zasady naszej zabawy:

1. Każdego pierwszego dnia miesiąca na naszym blogu pojawi się post z narzędziem inlinkz, za pomocą którego będziecie mogli podawać linki do swoich blogów, galerii czy innych stron, na których znajdziemy Wasze prace zrobione z naszych produktów. To właśnie będzie nasza "fanowska tablica" :-)
2. Każda tablica będzie przypisana do konkretnego miesiąca, np. FanBoard #6 dotyczy grudnia i jest aktywna od dziś do 31 grudnia do północy. Można na niej umieścić tylko prace opublikowane w grudniu, wcześniejsze nie będą brane pod uwagę, a ewentualne linki zostaną przez nas usunięte. Aktualną tablicę znajdziecie też zawsze w zakładce u góry naszego bloga :-)
2. Prosimy, żeby linkować bezpośrednio do posta na blogu albo zdjęcia w galerii, które chcielibyście nam pokazać. Możecie dodać dowolną liczbę prac - nie ma żadnego limitu :-)
3. Prosimy też, aby w poście albo w opisie zdjęcia pojawiła się informacja, że w pracy użyliście kiviowych przydasi oraz link do naszego sklepiku :-) 
4. Spośród wszystkich prac wybierzemy nasze Top5, a z nich jedną pracę, której autor(ka) otrzyma bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie.
5. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy zabawy będzie tytuł "Inspiracji miesiąca", a zwycięska praca przez miesiąc będzie wywieszona na pasku bocznym naszego bloga wraz z linkiem do bloga/galerii jej autora lub autorki :-)
6. Wyniki zabawy będziemy publikować zawsze dziesiątego dnia kolejnego miesiąca, także wyników grudniowej tablicy spodziewajcie się już w nowym roku, 10 stycznia :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)