wtorek, 24 grudnia 2013

Wesołych Świąt :-)

Już niedługo zasiądziemy do wigilijnego stołu, więc z tej okazji chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze świąteczne życzenia :-)

Życzymy Wam przede wszystkim, żeby Boże Narodzenie było czasem spędzonym w prawdziwej rodzinnej, pełnej miłości atmosferze i żeby ta atmosfera pozostała w Was i w Waszych bliskich jeszcze długo po Świętach. 

Życzymy Wam radości, spokoju i zdrowia, zwolnienia tempa i odpoczynku od codziennych trosk...  

Życzymy Wam pomyślności i samych udanych prezentów pod choinką i żebyście, obsypani pięknymi podarkami, pamiętali, że najpiękniejszym prezentem w takie dni jest zawsze drugi człowiek.


Radosnych Świąt Bożego Narodzenia 

życzy 

ekipa Rapakivi :-)

4 komentarze:

 1. Całemu DT radosnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 2. :) dziękuję za życzenia:) Ciepłych rodzinnych Świąt w zgodzie i miłości spędzonych. W pozytywnych myślach przepełnionych :) Twórczego Roku 2014 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Okres Bożego Narodzenia trwa, więc cały czas można składać sobie życzenia, kolędować i przede wszystkim cieszyć się z tego wszystkiego, co Boże Narodzenie niesie ze sobą!

  Ja w tym miejscu dziękuję za to, że spotykam tutaj tylu wspaniałych, twórczych, dobrych i niesamowitych ludzi. Dziękuję, że jesteście! Piękne, ciepłe, radosne i dobre słowa ślę do każdego (każdej) z Was z osobna! Życzę wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)