niedziela, 1 grudnia 2013

Weekend z Sylką - dzień 3. Zdjęcie na blejtramieWitajcie trzeciego i niestety ostatniego dnia inspiracji z Sylką na naszym blogu. Tym razem nasz Gość przygotował piękny blejtram ze zdjęciem:


Rameczka ma nietypowy trójkątny kształt, który zawdzięcza oryginalnemu podobraziu ;-)


Sylka ozdobiła je niebiesko-fioletowym papierem Hectic Eclectic #4 oraz czerwonymi papierami z kolekcji Warm Memories i Hot&Cold. Zobaczcie tylko, jak fantastycznie połączyła ze sobą papiery z kilku naszych kolekcji :-) 


Zdjęcie zostało przyozdobione pięknymi kwiatami. Prócz gotowych papierowych różyczek z naszego sklepiku, na blejtramie znalazły się też kwiatki ręcznie wykonane przez Sylwię :-)


Z całością pięknie skomponowały się też śliczne oszronione owoce głogu, które dodały całości trochę blasku ;-)


Zobaczcie jak pięknie prezentuje się kompozycja kwiatowa z bliska:

W swojej pracy Sylka wykorzystała:

- papier Hectic Eclectic #4;
- papier Warm Memories #3;
- papier Warm Memories #6;
- papier Hot&Cold #5;
- owoce głogu bordowe;
- owoce głogu oszronione czerwone;
- różyczki drobne 15 czerwone;
- różyczki bibułki niebieskie;
- winogronka fioletowe;
- półperełki 5 mm białe;
- serwetki papierowe 10 cm.


Dziękujemy serdecznie Sylwii za to, że zgodziła się zostać naszym Gościem i podzieliła się z nami swoim fantastycznym, scrapowym talentem :-*** Dziękujemy za przepiękne prace, które na pewno będą dla nas inspiracją nie tylko na zbliżające się święta :-))) Zachęcamy Was gorąco do zaglądania na bloga Sylki, na którym z pewnością znajdziecie więcej podobnych cudeniek :-) Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się z Sylwią i to nie tylko w blogowym świecie ;-) 

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)