czwartek, 8 października 2015

Product Zoom - kule perłowe

Dzisiaj bierzemy zoom na kule perłowe, które znajdziecie w naszym sklepie w kilku wariantach kolorystycznych:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7


Kule, podobnie jak owoce głogu, których mamy w ofercie całkiem sporo, są świetną ozdobą różnego rodzaju prac, niezależnie od ich formy i przeznaczenia. Zobaczcie sami :)

Wiola stworzyła świąteczną kartkę. Wykorzystała w niej perłowe kule w kolorze białym, które przepięknie uzupełniają bukiet ręcznie wykonanych przez Wiolę poinsecji. Środki kwiatów to gronka w kiściach, które również znajdziecie w ofercie Rapakivi w kilku kolorach.


Biała, kwiatowa kompozycja wspaniale komponuje się z papierami z kolekcji Jolly&Bright. Wiola sprytnie wykorzystała fragment papieru z zimowym krajobrazem ;)Kiviowe materiały, które Wiola wykorzystała w swojej pracy:

Aga perłowe kule wykorzystała w paryskiej kartce. Tak jak Wiola, wykorzystała nasze nowe papiery, nawet te same arkusze, ale stworzyła z nich zupełnie nieświąteczną kartkę - piękną i niezwykle romantyczną. Perłowe kule wykorzystała nie tylko do uzupełnienia kwiatowej kompozycji, ale... stworzyła z nich kwiatowe środki. Białe kule o perłowym odcieniu świetnie zastąpiły tradycyjne kwiatowe pręciki, a popularne papierowe magnolie zyskały zupełnie nowy wyraz:Agnieszka wykorzystała w swojej pracy:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1146&controller=product&id_lang=7


Ja wykorzystałam perłowe kule w kolorze wrzosowym (nowość w naszym sklepie) i stworzyłam z nich świąteczną kartkę, w zupełnie nieświątecznych kolorach ;)


Perłowe kule posłużyły mi do uzupełnienia kwiatowej kompozycji. Nie mogłam się oprzeć, żeby nie ozdobić kartki kilkoma kwiatkami. Klasyczne, proste róże w kolorze białym są naprawdę pięknym, świątecznym dodatkiem. W połączeniu z wrzosowymi kulami, kilkoma pręcikami i gronkami oraz złotymi listkami osrokrzewu stanowią oryginalną, bożonarodzeniową kompozycję:W swojej pracy wykorzystałam:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1146&controller=product&id_lang=7


Mam nadzieję, że zainspirowałyśmy Was trochę do sięgnięcia po nasze perłowe kule i że z ich pomocą stworzycie wiele pięknych prac :) 

3 komentarze:

  1. Kule prezentują się świetnie na kartkach :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kule jako srodki kwiatow to dobry patent. Widzialam je juz w tej roli, ale jakos nigdy nie mialam czasu sie zastanowic gdzie takie mozna upolowac. Przydatny post 😊 i piekne kartki.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)