poniedziałek, 5 października 2015

Wyzwanie z Gościem #46

Zapraszamy na październikowe wyzwanie z Gościem. Jesień za naszymi oknami czaruje nas całą feerią ciepłych barw, więc przygotowałam na to wyzwanie inspirowaną jesienną aurą tablicę:
Zasady naszych wyzwań są niezwykle proste:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.


Dzisiaj, wraz z naszym DT, inspirować i zachęcać Was do stworzenia własnych prac będzie Mru, która wygrała sierpniowe wyzwanie.


Hej! Tu Mru! Mam 25 lat, mieszkam i studiuję we Wrocławiu. Scrapuję od ponad 2 lat i tworzę głównie kolorowe i radosne prace z obowiązkowymi warstwami i chlapaniami :) Bardzo się cieszę, że mogę gościć na blogu Rapakivi ;)


Niezwykłe prace Mru znajdziecie na Jej blogu ---> klik, klikDla nas, na wyzwanie przygotowała minimalistyczny, lekko pochlapany, uroczy scrap o jesieni:A nasze DT z wyzwaniową tablicą poradziło sobie o tak:


Wiola wyczarowała kartkę że słonecznikami:


Aszczka stworzyła mocno mediową i bardzo kwiatową kartkę:


Aga przygotowała czekoladownik (według tego kursu ---> klik, klik) ozdobiony jesiennym bukietem:


A ja skleiłam ślubną kartkę z warstwowym sercem i jesiennymi kwiatami:

Mam nadzieję, że zainspirowałyśmy Was do udziału w naszej zabawie. Dla zwycięzcy przygotowałyśmy podwójną nagrodę: gościnny udział w grudniowym wyzwaniu i zestaw przydasi inspirowany naszym mood boardem:
Na Wasze prace czekamy do piątku 30 października do północy. Zwycięzcę ogłosimy 4 listopada. 


Zapraszam do zabawy :)


PS. Tych, którzy z niecierpliwością czekają na wyniki wrześniowego wyzwania, bardzo przepraszamy za opóźnienie w ich publikacji. Wyniki pojawią się na blogu jutro.


4 komentarze:

  1. Świetne inspiracje. Osobiście uwielbiam radosne i pełne kolorów prace Mru.

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne inspiracje, praca Gościnnej Projektantki urzeka prostotą i doskonałą kompozycją- mistrzostwo!

    OdpowiedzUsuń
  3. Podoba mi się temat, i chętnie wzięłabym udział. Nigdy wcześniej nie brałam udziału w waszych wyzwaniach, dlatego chciałam zapytać, czy praca musi być scrapowa? Czy może być wykonana inną techniką? :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)