piątek, 23 października 2015

Weekendowe Wyzwanie ekspresowe #32

Zapraszamy na wspólne weekendowe scrapowanie :) Ty razem przygotowaliśmy dla Was kolorowe bingo:Zasady zabawy:

1. Należy wykonać pracę wykorzystując wybraną linię w bingo - poziomą, pionową lub skośną. Koniecznie napiszcie, które kolory wykorzystaliście w pracy. Możecie wykorzystać inne kolory, ale w minimalnej ilości. 
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdzie wcześniej (przed dniem i godziną pojawienia się wyzwania na naszym blogu).
5. Wyzwanie można łączyć z maksymalnie 2 innymi wyzwaniami. 
6. Nie trzeba używać produktów Rapakivi, ale będzie nam bardzo miło, jeśli pojawią się one w Waszej pracy. 
7. Prosimy o zgłaszanie prac przez dodawanie bezpośredniego linku do posta z pracą. Bardzo prosimy nie linkować do całego bloga. 
8. Bardzo prosimy o podpisanie się swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Prosimy, żeby nie umieszczać w podpisie nazwy bloga albo tytułu postu. To naprawdę bardzo ułatwia nam ocenianie prac i ogłaszanie wyników :)

Żeby zachęcić Was do zabawy, przygotowałyśmy własne interpretacje bingo:


Ki stworzyła świąteczną kartkę w kolorach złota, zieleni i czerwieni:Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1172&controller=product&id_lang=7Ja przygotowałam kartkę świąteczną w nietypowej kolorystyce beżu, czerwieni i... jasnego różu ;)Wykorzystane materiały:
A teraz kolej na Was :) Na Wasze prace czekamy do niedzieli 25 października do północy. Dla zwycięzcy zabawy mamy oczywiście nagrodę - podwójny zestaw papierów z kolekcji Jolly&Bright:Zapraszamy do zabawy :)


Pozdrawiam,2 komentarze:

  1. Są to moje początki w tworzeniu bloga i w uczestnictwie w wyzwaniach. Fajnie jest czasem stworzyć coś na potrzeby konkursu tak by wpasować się w ramy danej zabawy. Miłej nocy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. :( dopiero zauważyłam wyzwanie, szkoda

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)