piątek, 30 października 2015

Pomysł na Papier: A Hint of Pepper #2

W naszym papierowym kąciku dzisiaj pojawiła się orzeźwiająca nura, a to za sprawą miętowego papieru A Hint of Pepper #2 :)


Zobaczcie, co wyczarowały z niego nasze zdolne Projektantki :)

Pinezka stworzyła niepowtarzalny scrap:


Miętową zieleń połączyła z błękitami, głównie z kolekcji Little Sweetheart i czarnymi akcentami. Bilecik z paska z wycinankami Hot&Cold posłużył Pi jako szablon do stworzenia kolejnych bilecików. 


Czarne rameczki narysowane cienkopisem, stemplowane elementy i chlapania nadały całości nieco komiksowego charakteru:


Wykorzystane materiały:
Pracę z zupełnie innej beczki stworzyła za to Aga. Miętowy papier posłużył Jej do stworzenia tła świątecznej kartki. Lekko mroźna zieleń A Hint of Pepper #2 jest do tego wprost idealna!


Główną ozdobą kartki jest śnieżynkową bombka pięknie wkomponowana w kwiatową kompozycję. Agnieszka stworzyła poinsecje samodzielnie, jako ich środki wykorzystując białe gronka w kiściach.


Dolną krawędź kartki, dla równowagi, ozdobiła jagódkowymi gałązkami, które, jak się okazuje, na świątecznych kartkach sprawdzają się doskonale. Dla lepszego efektu warto oprószyć je odrobinką brokatu ;)


Na koniec Aga dodała dwa cieplejsze kolorystycznie akcenty - perłowy środek bombki i napis.


Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1128&controller=product&id_lang=7


Aszczka miętowy papier połączyła z kremowymi papierami z kolekcji Jolly&Bright. Powstały bardzo stylowe kartki vintage :)


Centralne miejsce na obu kartkach zajęły obrazki wycięte z papieru Jolly&Bright #6. Jeśli szukacie fajnego pomysłu na płaskie kartki, które z łatwością zmieszczą się do koperty, ten papier będzie idealnym rozwiązaniem.

Styl vintage w pierwszej kartce idealnie podkreślają koronkowe rameczki i jagódki ozdobione półperełkami:


W drugiej, Joasia bardzo ciekawie wykorzystała tekturową bombkę. Do tego brzegi kwadratowej bazy przycięła ozdobnym dziurkaczem uzyskując naprawdę świetny efekt.


Wykorzystane materiały:Która z prac naszych Projektantek podoba się Wam najbardziej? Myślę, że idealnie pokazały One, jak uniwersalny jest papier A Hint of Pepper #2. Czy macie go już w swoich scraprommach i scrapkącikach? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)