piątek, 29 czerwca 2012

Weekend darmowej przesyłki i garść sklepowych nowości :-)

Witajcie!

Jako, że nie będzie nas niestety na jutrzejszym zlocie scrapowym (nad czym bardzo ubolewamy, ale rodzina przede wszystkim, więc tego dnia będziemy bawić się na urodzinowej imprezie ;-)), mamy małą niespodziankę, która być może spodoba się tym, co na zlot się nie wybierają. Ogłaszamy:


Od dzisiaj do północy w niedzielę wszystkie zakupy dokonane w naszym firmowym sklepiku na kwotę min. 30 zł będą wysyłane bezpłatnie. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszej promocji?

1. Zrobić zakupy za min. 30 zł :-) Zamówienia nie przekraczające 50 zł wyślemy listem priorytetowym, a te powyżej 50 zł paczką priorytetową.
2. W opcjach przesyłki wybrać odbiór osobisty, a w uwagach do zamówienia wpisać hasło: Weekend darmowej przesyłki.
3. Opłacić zamówienie do 8 lipca 2012 r. Wszystkie zamówienia nieopłacone do tego czasu zostaną anulowane, a ewentualna kwota, która wpłynie po tym terminie na nasze konto, zwrócona.

To nie koniec dobrych wiadomości. W naszym sklepiku pojawiło się kilkanaście nowych produktów. Przede wszystkim kwiatki - różyczki, słoneczniki, goździki, stokrotki i chryzantemy, ale też trochę wstążeczek, głównie tak przez Was lubiane kratki i groszki oraz perełki.

To nie koniec sklepowych nowości - już wkrótce spodziewajcie się kolejnych :-)

Na zlocie warszawskim się nie spotkamy, ale będziemy za to na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Scrapowych. Część z Was pewnie zapisała się na albumowe warsztaty Katriny, których jesteśmy skromnym sponsorem :-) Dla pozostałych mamy informację: i w piątek i w sobotę będziecie mogli zrobić zakupy na naszym firmowym stoisku. Zakupów możecie także dokonać w naszym firmowym sklepie i odebrać od nas na zlocie. A co trzeba zrobić? To całkiem proste!

1. Złożyć zamówienie do środy 4 lipca 2012 r. do północy w naszym sklepie
2. W opcjach przesyłki wybrać odbiór osobisty, a w uwagach do zamówienia wpisać hasło: Dolnośląskie Letnie Warsztaty Scrapowe.
3. Odebrać paczkę na zlocie i... uzyskać 10% rabatu :-)))

Pozostali, którzy zrobią zakupy na naszym również otrzymają 10 % rabatu. 

Zapraszamy do zakupów i pozdrawiamy baaaaardzo wakacyjnie :-*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)