wtorek, 24 września 2019

Świąteczna skromność

Cześć!
Dziś swoją pracą chciałabym Wam przypomnieć oraz zachęcić Was do wzięcia udziału w najnowszym wyzwaniu, które pojawiło się na blogu a mianowicie bingo, które widzicie poniżej :)

 

Do swojej pracy wybrałam linię BROKAT, RAMKA, PAPIER W GROSZKI
Rapakivi oferuje kilka świetnych papierów w groszki a ta czerwień idealnie sprawdza się w pracach świątecznych. Brokat to również produkt sklepowy a w tym pięknym złotym odcieniu wygląda naprawdę efektownie zwłaszcza na tej czerwieni. Oprócz papieru w groszki użyłam także dwóch innych papierów, które znajdziecie poniżej w podlinkowanych produktach. Podstawowy element pracy czyli konstrukcja z ramką został wzbogacony dosłownie kilkoma wyciętymi elementami a całość umieszczona jest na białej bazie, których w sklepie jest całe mnóstwo. 
Zachęcam Was do wzięcia udziału w wyzwaniu! :) link tutaj!
Pozdrawiam serdecznie
Scrapelka


W pracy wykorzystałam:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1130&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/img/p/2/1/3/7/2137-home_default.jpghttp://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1407&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1984&controller=product&id_lang=7


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękujemy za komentarz :-)